Odměna za úsměv paní na pokladně zámku? Hlas v anketě Infocentrum roku!

Odměna za úsměv paní na pokladně zámku? Hlas v anketě Infocentrum roku!

Publikováno: 05.08.2011
Odměna za úsměv paní na pokladně zámku? Hlas v anketě Infocentrum roku!

Vstupní návštěvnická budova u brány do zámeckého parku slouží nejen jako pokladna, ale i coby turistické infocentrum. Byli tu na Vás milí? Poradili? Pomohli najít věc zapomenutou na zámku? Dali Vám tip, kam se vydat ze zámku odpoledne? Pak zúročte svoji dobrou zkušenost v anketě Infocentrum roku hlasem pro Infocentrum zámku Loučeň.

I malá pochvala, ať už z oficiálních míst, nebo vyřčená jednou starou babičkou někde bokem, nesmírně potěší a motivuje do další práce. Máte se zaměstnanci Infocentra zámku Loučeň v budově pokladny za vstupní branou jen dobré zkušenosti? Překvapila Vás příjemně jejich vstřícnost? Dali Vám dobrý tip, kde posbírat po Vaší dopolední návštěvě zámku Loučeň odpoledne další hezké zážitky?

Té milé paní, nebo sdělnému pánovi můžete poděkovat, když budete v anketě Deníků Bohemia o Infocentrum roku hlasovat právě pro Infocentrum zámku Loučeň. Té sympatické paní i příjemně upovídanému pánovi tím dobijete baterie. Aby na Vás i příště byli tak milí a nešetřili dobrými radami a doporučeními.

Hlasovat pro Infocentrum zámku Loučeň v anketě Infocentrum roku můžete zde.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací