Ocenění Marketér roku si odvezla Bílá paní loučeňská

Ocenění Marketér roku si odvezla Bílá paní loučeňská

Publikováno: 17.05.2012
Ocenění Marketér roku si odvezla Bílá paní loučeňská

Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň, která si podle vlastních slov chodí odpočinout od manažerské práce do kostýmu Bílé paní, byla ve středu 16. května v centru Prahy v sále s úchvatným výhledem na Karlův most oceněna jako Marketér roku.

Růžový delfín je doma. Podobu onoho nesmírně inteligentního, všemi oblíbeného a komunikativního obratlovce z českého křišťálu má prestižní ocenění Marketér roku, udělované Českou marketingovou společností. Letos se Rúžovým delfínem pyšní Kateřina Šrámková, jednatelka společnosti Loučeň a. s., která je provozovatelem zámku Loučeň. Ocenění bylo Šrámkové uděleno "za originální úspěšný projekt prezentace turistického cíle Zámek a labyrintárium Loučeň". Při večeru v sále na Novotného lávce v centru Prahy postavil moderátor Karel Voříšek Šrámkovou po bok Stanislava Bernarda, majitele po něm pojmenovaného rodinného pivovaru, který si ve stejné odborné soutěži odnesl Velkého modrého delfína.

Návštěvníci zámku Loučeň znají Kateřinu Šrámkovou hlavně jako Bílou paní: Občas připraví zámeckým hostům příjemnou hodinku jako zámecká průvodkyně v bílém s typickým kornoutovým čepcem. Dětem nabízí různé soutěže, ale také poukázky na ftipnou kaši zdarma, kterou servíruje zámecká restaurace Vtipná kaše. Málokdo tuší, že napůl historický, napůl pohádkový kostým obléká tato čtyřnásobná matka ve chvílích, kdy si chce odpočinout od podstatně náročnější práce finančního a do značné míry také marketingového a provozního řízení zámku Loučeň - nejen coby památky, ale především jako atraktivní lokality nabízející ubytovací, stravovací i jiné služby. "Sama sobě si říkám, že provádění lidí zámkem si dávám za odměnu," uvedla nedávno v rozhovoru pro MfDnes. Ocenění ji pochopitelně zahřálo u srdce a přineslo pocit zadostiučinění za klopotné hodiny dřiny a mnohdy bolestné uvádění nových nápadů do praxe. "Jeden z vystupujících během slavnostního večera prohlásil, že úspěch není nikdy záležitostí jediného člověka. Ale že oceněn může být bohužel jen jeden. Uvědomila jsem si, že to je hluboká pravda," řekla ke svému úspěchu Kateřina Šrámková.

A jak hodlá zisk prestižní ceny oslavit? Tak trochu tradičně: V sobotu 2. června se objeví v kostýmu Bílé paní, aby vlastním účinkováním pomohla ke zdaru dalšího loučeňského projektu - zámecké slavnosti Třináctá komnata Bílé paní.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací