Vánoce za námi? Nevadí, zámek naděluje po Novém roce

Vánoce za námi? Nevadí, zámek naděluje po Novém roce

Publikováno: 02.01.2013
Vánoce za námi? Nevadí, zámek naděluje po Novém roce

Je nám to jasné, vánoční dárky jste už dávno rozbalili. Nevadí! Jestli jste byli v druhé polovině roku 2012 na zámku Loučeň, dost možná k nim přibude v prvních lednových dnech nějaký novoroční dárek od nás ze zámku.

Tradičně na konci každého pololetí, nejprve při loučeňské slavnosti Narozeniny zámeckých labyrintů první červencovou sobotu a potom v samém závěru roku, losujeme z řad těch návštěvníků, kteří nás navštívili za uplynulý půlrok a správně odpověděli na všech 7 otázek v loučeňském zámeckém kvízu na rubové straně orientančních mapek labyrintária Loučeň, výherce celkem 7 zámeckých cen. Komu uděláme v průběhu ledna radost nejnověji? Tady je seznam nejčerstvějších výherců za druhé pololetí 2012:

1. cena - romanický víkendový pobyt v dobovém apartmánu přímo v budově zámku: Markéta Macejková, Praha - návštěvník zámku z 30. září

2. cena - večeře pro 2 osoby o 7 chodech: S. Truncová, Obříství - návštěvník zámku z 4. listopadu

3. cena - volná vstupenka do zámeckého labyrintária pro 7 osob:- Eva Kášová, Příbram - návštěvník zámku a zámeckého hotelu z 31. srpna - 2. září

4. cena - piknikový koš: Romana Zázvorková, Kralupy nad Vltavou - návštěvník zámku z 29. září

5. cena - volná vstupenka pro 2 osoby na zámeckou slavnost 2013 dle vlastního výběru: Michal Vosáhlo, Přelouč - návštěvník zámku z 13. října

6. cena - publikace o zámku: Markéta Smetanová, Pardubice, návštěvnice zámku a zámeckého hotelu ze dne 6. - 8. prosince

7. cena - pamětní mince zámku: Ludmila Štěrbová, Praha - návštěvník zámku ze 7. října

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací