Noc filmové hudby se z provozních důvodů ruší

Noc filmové hudby se z provozních důvodů ruší

Publikováno: 20.07.2012
Noc filmové hudby se z provozních důvodů ruší

Pokud jste se těšili na Noc filmové hudby, open air představení v zámeckém parku Loučeň v sobotu 28. července, nemáme pro Vás bohužel nejlepší zprávu: Organizátor z technických důvodů zrušil nejen loučeňský koncert, ale i celé turné.

Bára Basiková, ani Dan Bárta, ani Jaroslav Uhlíř či Daniela Šinkorová v sobotu 28. července v zámeckém parku na Loučeni bohužel nevystoupí. Pořádající agentura zrušila několik dní před jeho konáním celé turné Noci filmové hudby, tedy i koncerty plánované kupř. na zámcích Jindříchův Hradec, nebo Sychrov.

Příznivcům tohoto programu se omlouváme. Pokud jste již zakoupili vstupenky, zaplacené vstupné vám vrátí v kterékoli pobočce předprodejní sítě TicketArt. Jejich seznam najdete na www.ticket-art.cz.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací