Noc filmové hudby se z provozních důvodů ruší

Noc filmové hudby se z provozních důvodů ruší

Publikováno: 20.07.2012
Noc filmové hudby se z provozních důvodů ruší

Pokud jste se těšili na Noc filmové hudby, open air představení v zámeckém parku Loučeň v sobotu 28. července, nemáme pro Vás bohužel nejlepší zprávu: Organizátor z technických důvodů zrušil nejen loučeňský koncert, ale i celé turné.

Bára Basiková, ani Dan Bárta, ani Jaroslav Uhlíř či Daniela Šinkorová v sobotu 28. července v zámeckém parku na Loučeni bohužel nevystoupí. Pořádající agentura zrušila několik dní před jeho konáním celé turné Noci filmové hudby, tedy i koncerty plánované kupř. na zámcích Jindříchův Hradec, nebo Sychrov.

Příznivcům tohoto programu se omlouváme. Pokud jste již zakoupili vstupenky, zaplacené vstupné vám vrátí v kterékoli pobočce předprodejní sítě TicketArt. Jejich seznam najdete na www.ticket-art.cz.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací