Nejkrásnější adventní svíčky seženete na zámku. A jak voní!

Nejkrásnější adventní svíčky seženete na zámku. A jak voní!

Publikováno: 09.12.2012
Nejkrásnější adventní svíčky seženete na zámku. A jak voní!

Svíčky všech možných vůní, tvarů a dekorů zdobí ode dneška vždy každou adventní neděli historické interiéry zámku Loučeň. Ty krasavice s plamínkem, které Váš zrak a čich vyhodnotí jako nejpříjemnější, můžete mít obratem doma.

Vkusné, nádherné adventní svíčky nejroztodivnějších tvarů, barev a vůní dekorují každou adventní neděli zámecké interiéry na Loučeni. "Svíčky jsou to vskutku originální. Často hoří ze skleněných nádob, které vypadají třeba jako velmi reprezentativní nápojové sklo," říká manažer zámku Jiří Senohrábek, který vidí v prohlídce zámku skvělou příležitost pro hospodyňky, jak nekoupit na vánoční stůl žádného voskového zajíce v pytli: "Během adventních prohlídek našeho zámku uvidíte široké spektrum originálních vonných svic mimo poněkud sterilní obchodní pulty, tedy již naaranžované v interiéru. Ke každé můžete přivonět a odnést si tu, která byla Vašemu oku a zároveň i nosu nejlahodnější," dodává Senohrábek.

Svíčky, které se Vám budou nejvíce zamlouvat, můžete zakoupit bezprostředně po prohlídce ve foyer zámku.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací