Něco pro tatínky: Na zámku se fotily modelky ve spodním prádle

Něco pro tatínky: Na zámku se fotily modelky ve spodním prádle

Publikováno: 17.10.2012
Něco pro tatínky: Na zámku se fotily modelky ve spodním prádle

Velkou pozornost fotoobjektivů nedávno vyvolal na zámku svou přítomností Agent Provocateur. Za tímto tajuplným názvem nehledejte žádného špióna, ale značku toho nejluxusnějšího dámského spodního prádla. V něm se zámkem před pár dny promenádovaly tři překrásné modelky.

Andrea Zlesáková - nezaměnitelná dlouhonohá zrzka. Jemná blondýnka Jana Vitoušková. A výrazná tmavovláska Linda Kobosilová, finalistka České Miss 2012. Tyto tři krásky se před několika dny cítily na zámku jako doma do té míry, že se tu dokonce promenádovaly ve spodním prádle.

Důvod? Na zámku se totiž fotila fashion story do podzimního čísla The World of Luxury, nejluxusnějšího časopisu na českém trhu, která propaguje to nejdražší dámské spodní prádlo značek La Perla a Agent Provocateur. Velmi spoře oděné dívky se nestyděly ani před několka návštěvníky, kteří se v inkriminované všední zářijové odpoledne vydali na prohlídku zámeckých interiérů. Jako malou ochutnávku odvážných fotografií, které na zámku vznikly, nabízíme po jednom snímku s každou z tria modelek. Celou fotostory nabídne aktuální podzimní číslo časopisu The World of Luxury, které bude v distribuci od přelomu října a listopadu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací