Nádvoří zámku bude plné nablýskaných autoveteránů

Nádvoří zámku bude plné nablýskaných autoveteránů

Publikováno: 12.08.2010
Nádvoří zámku bude plné nablýskaných autoveteránů

Pátek 27. srpna. Nevšední odpoledne. Před zámkem Loučeň, do kruhu kolem romantické kašny, parkují nejstarší z historických automobilů, které se účastní Oldtimer Bohemia Rally, nejprestižnější soutěže autoveteránů na českém území v sezóně 2010.

Zámek Loučeň se poslední srpnový pátek promění v reprezentativní místo, kam zavítají všichni účastníci Oldtimer Bohemia Rally i se svými nablýskanými plechovými miláčky, aby si na tři hodiny, mezi 14. a 17. hodinou, odpočinuli po dokončení jedné z etap a před startem etapy následující. „Ty nejhistoričtější vozy budou moci návštěvníci loučeňského zámku obdivovat 27. srpna odpoledne přímo před zámkem. Vytvoří romantický autoretrokruh na komunikaci objímající zámeckou kašnu. To ale zdaleka nebude celá paráda. Většinová část dalších účastníků bude parkovat k potěše diváckých očí na níže položeném parkovišti před zámeckým hotelem, kam má rovněž volný přístup jakýkoli návštěvník zámeckého areálu. Zámek Loučeň se cítí být poctěn, že se stane jedním z dějišť jediné mezinárodní rally na českém území, která je zařazena do nejprestižnější kategorie FIVA A," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek. Atrakcí bude kromě vlastní přehlídky autoveteránů v loučeňském zámeckém areálu určitě i možnost sledovat kolem 17. hodiny historické vozy při startu do další etapy.
Patříte-li k příznivcům motosportu, nebo chcete-li ve Vašich dětech vybudovat vztah k technické historii a průmyslovým tradicím, zapište si do diářů: pátek 27. srpna 2010 odpoledne, Oldtimer Bohemia Rally, zámek Loučeň.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací