Velbloudům, ohňostroji a skvělým operním výkonům tleskalo 2000 diváků

Velbloudům, ohňostroji a skvělým operním výkonům tleskalo 2000 diváků

Publikováno: 21.08.2011
Velbloudům, ohňostroji a skvělým operním výkonům tleskalo 2000 diváků

Potleskem téměř dvou tisíců diváků a následným ohňostrojem skončilo v pátek 19. srpna uvedení operní inscenace Nabucco pod širým nebem v loučeňském zámeckém parku. Diváci byli svědky jednoho z audiovizuálně nejzajímavějších zážitků v historii loučeňského zámku. Za rok se vydá na Loučeň slavná Bizetova Carmen.

Teprve deset minut před půlnocí mělo zhruba sto účinkujících včetně dvou velbloudů, zapůjčených brněnskou ZOO, za sebou náročné vystoupení v rámci opery Nabucco, kterou agentura Art Triton uvedla na počátku poslední čtvrtiny letních prázdnin v loučeňském zámeckém parku.

Po zámcích Štiřín, Telč, Orlík, Sychrov, Hradec nad Moravicí, Ploskovice a Kynžvart tak dorazila slavná opera v inscenaci vytvořené specielně pro scénu pod širým nebem také na stále navštěvovanější zámek na Nymbursku, aby již o den později, 20. srpna, zažila svoji derniéru na zámku v Lednici.

Příznivci letních operních zážitků se již teď mohou těšit na zbrusu novou inscenaci Bizetovy Carmen, připravovanou pro nadcházející sezónu 2012.

Atmosféru velkolepého open air představení si můžete vychutnat v připojené fotogalerii.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací