Na zámku Vás rozesmějí baviči známí z televize

Na zámku Vás rozesmějí baviči známí z televize

Publikováno: 24.08.2011
Na zámku Vás rozesmějí baviči známí z televize

V pátek 2. září je tu opět po několikaměsíční odmlce oblíbená Stand Up Comedy, live show známá z televizních obrazovek. Návštěvníky zámku Loučeň, kteří zasednou pod klenbou zámecké vinárny, pobaví komické duo Daniel Čech a Karel Hynek už poněkolikáté.

Jste rádi někde Na stojáka? Nebojte, při zábavné show tohoto jména budete pohodlně sedět. Na stojáka bude dvojice bavičů, Daniel Čech a Karel Hynek, známá z televizní Stand Up show kanálu HBO. V televizní verzi pořadu vystupuje také široce oblíbená "blbá blondýna" Iva Pazderková.

"Loučeňská premiéra Stand Up Comedy, obdoba zábavného televizního pořadu Na stojáka se stejnými protagonisty, měla loni v září široký ohlas. Od té doby jsme ji v zámecké vinárně, kde je pro ni naprosto ideální prostor, opakovali několikrát. A vždy s mimořádným úspěchem," říká manažer zámku Jiří Senohrábek.

Oblíbené televizní komiky Karla Hynka a Daniela Čecha tak mohou diváci, na které při předchozích uvedeních nezbyly lístky, nebo kteří o Stand Up show na zámku Loučeň slyší poprvé, vidět na Loučeni po delší době v pátek 2. září od 20 hodin.

Ve stejný den se otevírá na Loučeni výstava kostýmů z oblíbených filmových a televizních pohádek, nazvaná Zpátky do pohádky. O víkendu se pak návštěvníci zámku Loučeň vrátí v monstrózní slavnosti Zpátky do socialismu. V noci ze soboty na neděli pak zůstává brána do zámeckého areálu otevřená v souvislosti s 2. ročníkem oblíbené Hradozámecké noci.

Vstupenky na oba termíny Stand Up Comedy můžete zakoupit, připadně si rezervovat v zámeckém infocentru, tel. 325 585 228, infocentrum@zamekloucen.cz. Vstupné 150 Kč.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací