Na sklonku října si děti užijí na zámku podzimní čokoprázdniny

Na sklonku října si děti užijí na zámku podzimní čokoprázdniny

Publikováno: 22.10.2013
Na sklonku října si děti užijí na zámku podzimní čokoprázdniny

Celkem pět dní volna čeká od soboty 26. do středy 30. října na všechny školou povinné děti. Zámek Loučeň pro ně chystá čokoprázdniny a k nim příjemný dárek: Během celých čokoprázdnin děti neplatí žádné vstupné!

Hezký prázdninový zážitek čeká na děti, které vezmou jejich rodiče či prarodiče v některém z pěti prázdninových dnů na zámek Loučeň. „Máme jasné lákadlo - a to jsou naše čokoládové prohlídky, kde se děti i jejich rodiče dozvědí o čokoládě hodně zajímavého, ale hlavně: ochutnají přímo v zámeckých pokojích postupně hned několik druhů čokolád," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek. A co navíc hodně ocení dospěláci: Po celé prázdniny neplatí děti na Loučeni žádné vstupné. "To se netýká jen jedinečných čokoládových prohlídek, ale také vstupu do oblíbených labyrintů. Pokud tedy absolvujete s dítětem vše, co o prázdninách zámek Loučeň nabízí, utratíte za něj jen symbolických 40 Kč za zkonzumovanou čokoládu," sdělila Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň.

Vyberte si tu správnou čokoládu podle oblíbené barvy

K ochutnání nebudou jen lepší čokolády z běžných obchodů, ale i ty nejkvalitnější plantážové čokolády s vysokým podílem kakaa, na něž běžně nenatrefite. V některých pokojích budou mít malí návštěvníci i na výběr. „Každý rodič asi ví nebo tuší, jaká je oblíbená barva jeho potomka. A to bude při konzumaci čokolády v jednom ze zámeckých pokojů jistě hrát velkou roli. Pokud je to žlutá, pak nejspíš Vaše dítě sáhne po čokoládě z Madagaskaru, která je ve žlutém obalu," řekl manažer zámku Jiří Senohrábek. „Ve fialovém obalu je čokoláda z Nové Guiney. A kdo má rád zelenou, ten si pochutná na čokoládě z ostrova Sv. Tomáše," dodává Jiří Senohrábek.

Pralinkové vrtulníky z Litomyšle pro kluky a absint skrytý v čokoládě pro táty

V jiném zámeckém pokoji se přesvědčíte, že chutné pralinky vznikají rukodělně nejen v Belgii, ale i v české Litomyšli. „Naše pralinky se budou dětem líbit. Některé mají tvar autíčka, jiné vrtulníku, další pak těla oblíbených zvířátek. Pochopitelně máme i verze pro dospělé - třeba i s absintovou náplní," říká jednatelka zámku Loučeň Kateřina Šrámková.

Čokoládové prohlídky po celé prázdniny od rána do večera

Čokoládové prohlídky se na zámku těší oblibě již delší dobu. V létě ale na ně musí návštěvníci čekat do páté v podvečer, kdy tradičně přichází jejich hodina. Ne každému se ale chce, nebo má tu možnost čekat do konce otvírací doby. Během podzimních prázdnin proto budou čokoládové prohlídky volně rozloženy do celé provozní doby. A co navíc: Protože jsou to prohlídky prázdninové, bude komentář ještě víc přizpůsoben dětskému publiku, než u čokoládových prohlídek v hlavní sezóně. Děti, ale i dospělí se dozví mnohé překvapivé skutečnosti: třeba že i čokoláda má svého Boha.

ČOKOPRÁZDNINY
Sobota 26. - středa 30. října
  • Vstupné do labyrintů pro děti zdarma
  • Vstupné na libovolné denní prohlídky zámku pro děti zdarma
  • Čokoládové prohlídky pro děti jen za 40 Kč (cena čokolády)

Volný vstup pro děti platí na všechny denní, nikoli však noční prohlídky.
Tato nabídka platí pro rodinné výlety, nikoli pro dětské skupiny.Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací