Na Plese příšer bodovaly Černé princezny. Dobrácký šašek kazil práci kouzelníkovi

Na Plese příšer bodovaly Černé princezny. Dobrácký šašek kazil práci kouzelníkovi

Publikováno: 03.03.2013
Na Plese příšer bodovaly Černé princezny. Dobrácký šašek kazil práci kouzelníkovi

Sezóna je tu. Alespoň podle toho, že máme čerstvě za sebou první z letošních zámeckých slavností. Na Ples upírů a jiných příšer v sobotu 2. března přijaly pozvání upíra Erného věhlasné strašidlácké celebrity: čarodějná potterovská profesorka McGonagallová, čarodějnice z Babína i samotná dcera Belzebuba.

V temném prostoru vinárny bez oken se v sobotu 2. března uskutečnil tajuplný Ples upírů a jiných příšer. Karneval záporáckých postav z pohádek a pověstí si v kostýmech užily také děti. Vrcholem programu bylo taneční číslo, během něhož se andělé na parketu proměnili v čertice, a především vystoupení věhlasného kouzelníka. Malým nedopatřením organizátorů bohužel na ples výhradně záporných postav proklouzl i dobrácky popletený šašek, který poněkud kazil efektní magická čísla démonického kouzelníka. Jak to na Plese upírů a příšer vypadalo, Vám nejlépe ukáže bohatá fotogalerie.

A na co se na zámku můžete těšit ještě do konce března? V sobotu 23. března chystáme kynologickou přehlídku nazvanou 3. setkání psích králů. Na Bílou sobotu 30. března se můžete zúčastnit oblíbeného řehtačkového průvodu, vynášení Morany a další tradičních jarních zvyklostí na již 6. ročníku oblíbené zámecké slavnosti Velikonoce u Thurn - Taxisů. A hlavně: Zámecký park s labyrinty už začíná vonět jarem. V měsíci březnu ho můžete navštívit kterýkoli víkendový den od 10 do 17 hodin.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací