Na oslavu patrona myslivosti dorazil krkavec, sovy a čeští fouskové

Na oslavu patrona myslivosti dorazil krkavec, sovy a čeští fouskové

Publikováno: 03.11.2012
Na oslavu patrona myslivosti dorazil krkavec, sovy a čeští fouskové

Svatohubertské slavnosti přinesly v sobotu za brány zámeckého parku příjemnou podívanou z podzimního lesa, jejímiž hlavními hrdiny byli dravci, myslivci a jejich čtyřnozí štěkající přátelé. Slavnosti pokračují i zítra druhým dnem.

Již potřetí slaví zámek Loučeň Svatohubertské slavnosti, podzimní svátek lovců a všeho, co je spojené s myslivostí a hony. Sobotní program, jemuž kralovali sokolníci, cvičitelé loveckých psů, myslivci a také moderátor Pavel Kudrna s populárním rozhlasovým pořadem Výlety, je úspěšně za námi. Podívejte se do připojené galerie, co přinesl. Pokud máte to štěstí a prohlížíte si obrázky u této aktuality před nedělí 4. listopadu, nebo v brzkých ranních hodinách tohoto dne, dost možná se necháte živými fotografiemi přesvědčit a dorazíte na Svatohubertské slavnosti na Loučeň v jejich druhý den. Program v neděli 4. listopadu probíhá od 11 do 17 hodin. Spatříte naživo stejnou podívanou, jakou si můžete vychutnat na fotografiích, a navíc také Svatohubertskou mši s troubením lesních rohů. Ta se odehraje v zámeckém kostele Nanebevzetí P. Marie od 14 hodin.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací