Na oslavu patrona myslivosti dorazil krkavec, sovy a čeští fouskové

Na oslavu patrona myslivosti dorazil krkavec, sovy a čeští fouskové

Publikováno: 03.11.2012
Na oslavu patrona myslivosti dorazil krkavec, sovy a čeští fouskové

Svatohubertské slavnosti přinesly v sobotu za brány zámeckého parku příjemnou podívanou z podzimního lesa, jejímiž hlavními hrdiny byli dravci, myslivci a jejich čtyřnozí štěkající přátelé. Slavnosti pokračují i zítra druhým dnem.

Již potřetí slaví zámek Loučeň Svatohubertské slavnosti, podzimní svátek lovců a všeho, co je spojené s myslivostí a hony. Sobotní program, jemuž kralovali sokolníci, cvičitelé loveckých psů, myslivci a také moderátor Pavel Kudrna s populárním rozhlasovým pořadem Výlety, je úspěšně za námi. Podívejte se do připojené galerie, co přinesl. Pokud máte to štěstí a prohlížíte si obrázky u této aktuality před nedělí 4. listopadu, nebo v brzkých ranních hodinách tohoto dne, dost možná se necháte živými fotografiemi přesvědčit a dorazíte na Svatohubertské slavnosti na Loučeň v jejich druhý den. Program v neděli 4. listopadu probíhá od 11 do 17 hodin. Spatříte naživo stejnou podívanou, jakou si můžete vychutnat na fotografiích, a navíc také Svatohubertskou mši s troubením lesních rohů. Ta se odehraje v zámeckém kostele Nanebevzetí P. Marie od 14 hodin.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací