Na dnešní velkolepou Rusalku lístky ještě seženete

Na dnešní velkolepou Rusalku lístky ještě seženete

Publikováno: 10.07.2010
Na dnešní velkolepou Rusalku lístky ještě seženete

Rusalka na zámku Loučeň. Desátý červencový den slibuje velkolepou a vskutku efektní podívanou se spoustou světel. Především ale láká geniální Dvořákova hudba, doprovázející dojemný příběh.

V horkém dni, v sobotu 10. července, se v zámeckém parku na Loučeni staví velká stage, která bude ve 20.00 hodin hostit přední české operní sólisty v kostýmech z Dvořákovy Rusalky.

"Z patnácti českých hradů a zámků, na nichž Rusalku během léta uvádíme, se zdá, že hlediště na Loučeni bude nejzaplněnější," řekla 24 hodin předtím, než se na Loučeni bude hrát, Mia Nováková, zástupkyně produkce. Na Loučeni v poslední dny stále zvoní telefony. Spousta diváků nechala shánění vstupenek na poslední chvíli. "Lístky jsou sice skoro vyprodány, ale při velké kapacitě, jakou bude mít naše hlediště pod širým nebem, můžeme garantovat všem, že vstupenky seženou. Pokud byste se tedy na Loučeň náhodou pro přetíženost linky nedovolali, klidně přijeďte naslepo. Zaručujeme Vám, že nikdo z diváků se nevrátí domů s prázdnou, posadíme každého zájemce," řekl Jiří Senohrábek, manažer zámku. "Zároveň ujišťuji, že se nemusíte bát horka. Hraje se pozdě večer ve stínu stromů, kam ani přes den nedolehnou tropické teploty," dodal Senohrábek.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací