Mezinárodní den dětí oslaví zámek loupežnickou pohádkou

Mezinárodní den dětí oslaví zámek loupežnickou pohádkou

Publikováno: 28.05.2013
Mezinárodní den dětí oslaví zámek loupežnickou pohádkou

Na Den dětí, tedy už nejbližší sobotu 1. června, přichází zámek Loučeň s pohádkou Jak se stal Lotrando loupežníkem. Po pohádce dojde i na drobný dárek pro všechny malé diváky.

Kdo by neznal filmovou pohádku Lotrando a Zubejda? Pověst o loupežníkovi z Broumovska, popularizovaná Karlem Čapkem, ožije v sobotu 1. června, tedy na Den dětí, od 14.30 hod. v zámeckém amfiteátru. „Náš pohádkový příběh se soustředí na dobu těsně po smrti hrozivého loupežníka Lotranda, kterému jeho stejnojmenný syn nad smrtelnou postelí slíbil, že bude dál pokračovat v jeho řemesle. Jenže je to slušňák a tohle nekalé povolání se mu příčí. Pohádka bude o tom, čemu dát přednost - jestli přání rodičů, nebo vlastním snům a čistému svědomí," říká manažer zámku Loučeň Jiří Senohrábek.

Ani současné vrtkavé počasí nemůže zámeckou pohádkovou nadílku na Den dětí ohrozit: V případě deště se bude hrát pod střechou zámecké oranžérie. Po pohádce se budou rozdávat drobné, nejspíš sladké odměny.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací