Sváteční čokoprohlídky zvou na Loučeń až do Nového roku

Sváteční čokoprohlídky zvou na Loučeń až do Nového roku

Publikováno: 24.12.2013
Sváteční čokoprohlídky zvou na Loučeń až do Nového roku

Pokud byste chtěli vědět, jaké prohlídky byly letos na Loučeni nejúspěšnější, byly to zcela jistě čokoládové prohlídky. V letošním roce to bylo přes 4 000 dětských i dospěláckých návštěvníků, kteří čokoládu z různých koutů světa na loučeňském zámku ochutnali. A protože k vánočním prázdninám patří mlsání a sladkosti, zveme vás abyste si k nám přijeli na Loučeň zamlsat.

Při čokoládových prohlídkách zámku neservírujeme žádnou běžnou čokoládu ze supermarketů, ale plantážovou čokoládu z proslulých kakaovníkových polí Afriky a Střední a Jižní Ameriky. A co se týče pralinek, zásobují nás jak z ruční výrobny z Litomyšle, tak z Belgie nebo pralinky světoznámých velkých značek.

A o čem že ty prohlídky jsou? Dozvíte se o tom, jak to bylo s čokoládou ještě před tím, než se stala oblíbenou pochoutkou Evropanů, jak se potom dostala do Evropy a také jak to bylo s čokoládou oříškovou nebo mléčnou.

Na rozdíl od prohlídek, která na zámku pořádáme v létě, při těchto vánočních čokoprohlídkách Vás bude průvodce provádět zámkem, který je svátečně vyzdoben.

Do konce roku se čokoprohlídky konají denně kromě Silvestra v každou celou hodinu během otevírací doby od 11 do 16hod, jednotné vstupné je 120 Kč včetně vstupu do zámeckého parku s labyrinty.
Rezervace není podmínkou, výpravám větším než běžná rodina ji doporučujeme :-)


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací