Mezinárodní den čokolády můžete oslavit čokoprohlídkou napůl zdarma

Mezinárodní den čokolády můžete oslavit čokoprohlídkou napůl zdarma

Publikováno: 12.09.2012
Mezinárodní den čokolády můžete oslavit čokoprohlídkou napůl zdarma

Ve čtvrtek 13. září se slaví Mezinárodní den čokolády. Zámek, který láká v létě desítky lidí denně svými čokoprohlídkami, pochopitelně nemůže zůstat při oslavách stranou: Přijdete-li ve čtvrtek na čokoprohlídku zámku ve dvojici, platí jen jeden z Vás.

Máte rádi čokoládu? Že se vůbec ptáme. Pak si ve čtvrtek 13. září, kdy se slaví Mezinárodní den čokolády, vezměte dovolenou, nebo odejděte s práce o chvíli dřív a přijďte oslavit svátek své oblíbené pochoutky stylově na zámek.

Při čokoládových prohlídkách zámku neservírujeme žádnou běžnou čokoládu ze supermarketů, ale plantážovou čokoládu z proslulých kakaovníkových polí Afriky a Střední a Jižní Ameriky. A také ručně vyráběné pralinky z Litomyšle.

Pro všechny, kteří dorazí na zámek Loučeň v sudém počtu, máme dobrou zprávu: Každý druhý nebude za vstupenku na čokoládovou prohlídku ve čtvrtek 13. září platit ani korunu. Čokoládové prohlídky pořádáme na Mezinárodní den čokolády v 14 a 17 hodin. Pokud se najde více mlsounů, pak pochopitelně i v dalších časech.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací