Mezinárodní den čokolády můžete oslavit čokoprohlídkou napůl zdarma

Mezinárodní den čokolády můžete oslavit čokoprohlídkou napůl zdarma

Publikováno: 12.09.2012
Mezinárodní den čokolády můžete oslavit čokoprohlídkou napůl zdarma

Ve čtvrtek 13. září se slaví Mezinárodní den čokolády. Zámek, který láká v létě desítky lidí denně svými čokoprohlídkami, pochopitelně nemůže zůstat při oslavách stranou: Přijdete-li ve čtvrtek na čokoprohlídku zámku ve dvojici, platí jen jeden z Vás.

Máte rádi čokoládu? Že se vůbec ptáme. Pak si ve čtvrtek 13. září, kdy se slaví Mezinárodní den čokolády, vezměte dovolenou, nebo odejděte s práce o chvíli dřív a přijďte oslavit svátek své oblíbené pochoutky stylově na zámek.

Při čokoládových prohlídkách zámku neservírujeme žádnou běžnou čokoládu ze supermarketů, ale plantážovou čokoládu z proslulých kakaovníkových polí Afriky a Střední a Jižní Ameriky. A také ručně vyráběné pralinky z Litomyšle.

Pro všechny, kteří dorazí na zámek Loučeň v sudém počtu, máme dobrou zprávu: Každý druhý nebude za vstupenku na čokoládovou prohlídku ve čtvrtek 13. září platit ani korunu. Čokoládové prohlídky pořádáme na Mezinárodní den čokolády v 14 a 17 hodin. Pokud se najde více mlsounů, pak pochopitelně i v dalších časech.

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací