Loučeň se dostala do silvestrovského televizního vysílání

Loučeň se dostala do silvestrovského televizního vysílání

Publikováno: 01.01.2013
Loučeň se dostala do silvestrovského televizního vysílání

Silvestr už odpoledne. Tenhle loučeňský nápad, který odkazuje k dalekým, exotickým poledníkům planety Země, zaujal nejen necelé čtyři stovky účastníků zámeckých silvestrovských oslav, ale i Českou televizi.

Poprvé je to neokoukaný nápad, potřetí už tradice. Na 3. ročníku loučeňského zámeckého Sivestra v jednu nechyběla ani Česká televize, která v podvečer posledního dne roku 2012, už pár desítek minut po skončení akce a poté ještě dvakrát v repríze, odvysílala na zpravodajském kanále ČT 24 silvestrovskou reportáž ze zámku Loučeň. Tuto reprotáž najdete ve druhé polovině podvečerních zpráv.

Byli jste tu? Tak se podívejte, zda si Vás všimly televizní kamery.

Byli jste jinde? Tak se podívejte na reportáž, abyste věděli, jestli Vám něco zajímavého v poslední den starého roku neuteklo.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací