Letní otvírací doba - sedm dní v týdnu

Letní otvírací doba - sedm dní v týdnu

Publikováno: 05.07.2009
Letní otvírací doba - sedm dní v týdnu

V pondělí zavřeno. Na tuto nemilou větu narážejí turisté u většiny výletních cílů po celé Evropě. Na Loučeni Vás nic takto nemilého nepotká. Celé letní prázdniny je otevřeno sedm dní v týdnu, tedy včetně pondělků. Upravte si tak ve Vašich zápisnících staré údaje, ať už jste je získali z našeho webu, nebo odjinud.

Zámek Loučeň reaguje na vzrůstající poptávku po jeho turistických lákadlech. Zájem o prohlídku jeho dobových inteeriérů a labyrintária roste. Za první půlrok prošlo branami zámeckého areálu na Loučeni 39 tisíc návštěvníků. Navzdory finanční krizi je to v porovnání s loňských rokem nárůst zhruba o pětinu.„Rozhodli jsme se pružně zareagovat na zájem našich návštěvníků. Otvíráme tedy i v pondělí v plném rozsahu běžné provozní doby, tedy od 9 do 18.30 hodin,“ řekl Jiří Senohrábek, manažer zámku.

S rozšířením provozní doby se ale pojí důležitá skutečnost: V pondělí, na rozdíl od ostatních dnů, bude otevřeno pouze labyrintárium. Návštěvníci se tak v tento den nedostanou do zámeckých komnat, pro něž pondělí zůstává z provozních důvodů nadále zavíracím dnem. Jmenovaným výhercům budou ceny zaslány do poloviny července


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací