Karneval chutí jako předzvěst jara

Karneval chutí jako předzvěst jara

Publikováno: 17.02.2014
Karneval chutí jako předzvěst jara

Masopust byl odjakživa dobou zábavy, tance a veselí a mlsání. Protože toto všechno nás baví, zveme Vás na KARNEVAL CHUTÍ. Že jste o tom nikdy neslyšeli, to vůbec nevadí, protože letos to na Loučeni můžete zažít! TŘI VÍKENDY PO SOBĚ OD 22.2 DO 9.3 A V SOBOTU 8.3 S PRAVÝM BENÁTSKÝM KARNEVALEM !!!

Velevážené panstvo, toto si skutečně nemůžete nechat ujít. Zatímco ostatní hrady a zámky jsou zavřené, sjezdovky otevřené jen tam, kde mají umělé zasněžování, my letos otevíráme s předstihem a nabízíme pořádný zážitek pro Vaše chuťové pohárky.

Zámecká rodina se s předstihem vrací zpátky na Loučeň a rodinná rada rozhodla, že každá dáma nachystá pro Vás své oblíbené laskominky. A to nejdůležitejší je, že hlava rodiny, kníže Alexandr těšící se pověsti skutečného lidumila rozhodl, že DĚTI MAJÍ PO CELÝ LETOŠNÍ KARNEVAL NA LOUČEŇSKÝ ZÁMEK VSTUP ZDARMA !!! ..

22.-23.2. ČOKOLÁDOVÉ DOBROTY PRINCEZNY KAROLÍNY

Při této prohlídce Vám naše drahá Karolína bude vyprávět o své oblíbené pochoutce, čokoládě. Možná Vám to bude připadat, že je na čokoládě trochu závislá, ale možná nebude jediná. Každopádně jako správná hostitelka Vám čokoládu dá i ochutnat a to v různých podobách.

1.-2.3. SNĚHOVÉ PUSINKY BÍLÉ PANÍ

Bílá paní Terezie Berková z Dubé nebude mít tuto zimu zasloužený klid, to už je téměř jasné. Úkol, aby připravila návštěvníkům prohlídek něco moc dobrého a slaďoučkého, vyřešila po svém: bílé nadýchané pusinky ve tvaru jejího klobouku. Pravda, rozhodla se, že zbytku rodiny za to předčasné probuzení připraví pár zlomyslností, tak se na to přijeďte prosím podívat.

8.-9.3 BENÁTSKÝ KARNEVAL S KNĚŽNOU MARIÍ

Paní domu, kněžna Marie Thurn -Taxis, pochází z italských Benátek a zmínku o karnevalu vzala doslova. Ze svého rodného města, kde karneval vrcholí v úterý 4.3 přiveze tu správnou italskou atmosféru a také velmi významného hosta, samotného císaře. O tomto třetím víkendu se můžete těšit na prohlídky v doprovodu paní kněžny a také na typické masopustní koblihy. Karnevalová veselice s maskami se bude konat v sobotu 8.3 pro ptěchu zejména dětských návštěvníků. Sobotní odpoledne bude zakončeno pohádkou CÍSAŘOVY NOVÉ ŠATY.

Vstupné v období od 22.2 do 9.3.2014 za speciální zvýhodněné ceny:
dospělý 190 Kč včetně prohlídky zámku, dospělý 99 Kč bez prohlídky zámku, dítě v doprovodu platící dospělé osoby zdarma (1+1)

Zámecký areál je otevřen denně od 10.00 do 17.00, prohlídky zámku se konají ve víkendových termínech každou hodinu od 12:00 do 15:00 /poslední vstup/.

 

NA PROHLÍDKY ZÁMKU DOPORUČUJEME REZERVACI, POKUD CHCETE MÍT JISTOTU, ŽE SE NA PROHLÍDKU DOSTANETE VE VÁMI ZVOLENÝ ČAS.

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací