Karneval chutí jako předzvěst jara

Karneval chutí jako předzvěst jara

Publikováno: 17.02.2014
Karneval chutí jako předzvěst jara

Masopust byl odjakživa dobou zábavy, tance a veselí a mlsání. Protože toto všechno nás baví, zveme Vás na KARNEVAL CHUTÍ. Že jste o tom nikdy neslyšeli, to vůbec nevadí, protože letos to na Loučeni můžete zažít! TŘI VÍKENDY PO SOBĚ OD 22.2 DO 9.3 A V SOBOTU 8.3 S PRAVÝM BENÁTSKÝM KARNEVALEM !!!

Velevážené panstvo, toto si skutečně nemůžete nechat ujít. Zatímco ostatní hrady a zámky jsou zavřené, sjezdovky otevřené jen tam, kde mají umělé zasněžování, my letos otevíráme s předstihem a nabízíme pořádný zážitek pro Vaše chuťové pohárky.

Zámecká rodina se s předstihem vrací zpátky na Loučeň a rodinná rada rozhodla, že každá dáma nachystá pro Vás své oblíbené laskominky. A to nejdůležitejší je, že hlava rodiny, kníže Alexandr těšící se pověsti skutečného lidumila rozhodl, že DĚTI MAJÍ PO CELÝ LETOŠNÍ KARNEVAL NA LOUČEŇSKÝ ZÁMEK VSTUP ZDARMA !!! ..

22.-23.2. ČOKOLÁDOVÉ DOBROTY PRINCEZNY KAROLÍNY

Při této prohlídce Vám naše drahá Karolína bude vyprávět o své oblíbené pochoutce, čokoládě. Možná Vám to bude připadat, že je na čokoládě trochu závislá, ale možná nebude jediná. Každopádně jako správná hostitelka Vám čokoládu dá i ochutnat a to v různých podobách.

1.-2.3. SNĚHOVÉ PUSINKY BÍLÉ PANÍ

Bílá paní Terezie Berková z Dubé nebude mít tuto zimu zasloužený klid, to už je téměř jasné. Úkol, aby připravila návštěvníkům prohlídek něco moc dobrého a slaďoučkého, vyřešila po svém: bílé nadýchané pusinky ve tvaru jejího klobouku. Pravda, rozhodla se, že zbytku rodiny za to předčasné probuzení připraví pár zlomyslností, tak se na to přijeďte prosím podívat.

8.-9.3 BENÁTSKÝ KARNEVAL S KNĚŽNOU MARIÍ

Paní domu, kněžna Marie Thurn -Taxis, pochází z italských Benátek a zmínku o karnevalu vzala doslova. Ze svého rodného města, kde karneval vrcholí v úterý 4.3 přiveze tu správnou italskou atmosféru a také velmi významného hosta, samotného císaře. O tomto třetím víkendu se můžete těšit na prohlídky v doprovodu paní kněžny a také na typické masopustní koblihy. Karnevalová veselice s maskami se bude konat v sobotu 8.3 pro ptěchu zejména dětských návštěvníků. Sobotní odpoledne bude zakončeno pohádkou CÍSAŘOVY NOVÉ ŠATY.

Vstupné v období od 22.2 do 9.3.2014 za speciální zvýhodněné ceny:
dospělý 190 Kč včetně prohlídky zámku, dospělý 99 Kč bez prohlídky zámku, dítě v doprovodu platící dospělé osoby zdarma (1+1)

Zámecký areál je otevřen denně od 10.00 do 17.00, prohlídky zámku se konají ve víkendových termínech každou hodinu od 12:00 do 15:00 /poslední vstup/.

 

NA PROHLÍDKY ZÁMKU DOPORUČUJEME REZERVACI, POKUD CHCETE MÍT JISTOTU, ŽE SE NA PROHLÍDKU DOSTANETE VE VÁMI ZVOLENÝ ČAS.

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací