Kapr Karel vezme ve vánoční pohádce děti kolem světa

Kapr Karel vezme ve vánoční pohádce děti kolem světa

Publikováno: 29.11.2012
Kapr Karel vezme ve vánoční pohádce děti kolem světa

O druhé adventní neděli 9. prosince ve 14 hodin se jeden z běžně nepřístupných zámeckých salónků v přízemí promění v divadelní sál. Spolu s dětským publikem ho letos jako hlavní hrdina tradiční zámecké vánoční pohádky zabydlí kapr Karel.

Vánoční pohádka o kapru Karlovi. Tak se jmenuje pohádkové představení, které chystá zámek Loučeň jako bonus k adventním prohlídkám zámku o druhé adventní neděli 9. prosince. A na co se malí diváci a jejich rodiče mohou těšit? Na pohádkové vyprávění, ve kterém nebudou chybět koledy a ve kterém publikum spolu s kaprem Karlem, jeho kamarádem, kocourem Bubinou a také s paní Ludmilkou Houskovou objedou hezký kus světa. Právě v čase, kdy se na velké části planety Země slaví Vánoce, se výprava dostane k severským Laponcům, americkým Indiánům, nebo na ostrovy daleké a exotické Polynésie.

Vánoční pohádku vysypeme z Cylindru

S pohádkou, která začne v přízemí zámku o druhé adventní neděli 9. prosince úderem 14. hodiny a trvá necelou hodinu, přijíždějí na zámek Loučeň herci pražského divadelního a hudebního souboru Cylindr. "Líbit se bude všem, kdo rádi cestují po moři i vzduchem a kteří mají takovou fantazii, že se dokážou vžít do pocitů divadelních hrdinů, kteří se budou při svém předvánočním putování přemísťovat dokonce i odpadním kanálem," slibuje manažer zámku Jiří Senohrábek.

Také 3. a 4. adventní neděle přinášejí zážitky k adventním prohlídkám

Specifické odpolední předvánoční programy jsou na Loučeni přichystány i na následující adventní neděle. Třetí adventní neděli 16. prosince zažijete pod názvem Knížecí štědrý den oživené prohlídky zámku s herci v rolích členů knížecí rodiny. Cyklus adventních akcí vyvrcholí čtvrtou adventní neděli, odpoledne 23. prosince, tradiční Českou mší vánoční J. J. Ryby v zámeckém kostele a následným Živým betlémem na nádvoří zámku.

Hlavní partner akce

%img-1590-s%

Otevřeno i mezi Štědrým dnem a Silvestrem

Na zámku Loučeň je otevřeno i mezi svátky, denně v období od 25. prosince do 1. ledna, pro ty, kteří návštěvu vánočně vyzdobeného zámku nestihnou v čase adventním. S rokem 2012 se pak na zámku rozloučí odpolední silvestrovskou oslavou s pravým šampaňským nazvanou Silvestr v jednu, na které jsou vítány především rodiny s dětmi.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací