500 000 hostů za 5 let. Nejvíc se raduje ten zatím poslední

500 000 hostů za 5 let. Nejvíc se raduje ten zatím poslední

Publikováno: 09.09.2012
500 000 hostů za 5 let. Nejvíc se raduje ten zatím poslední

Půl miliónu návštěvníků dorazilo na zámek Loučeň za posledních 5 let, kdy je přístupný veřejnosti. Jubilejní půlmilióntý návštěvník byl v sobotu 8. září hýčkán: Sára Š. z Roudnice nad Labem si domů odnesla ze zámku pravé zlato!

Sára Šašková si v sobotu 8. září udělala se svojí maminkou výlet na zámek Loučeň. Obě se nechaly zlákat slavností Kouzla sladké Itálie. Lákalo je, že ochutnají mnohé italské speciality, poslechnou si italskou hudbu a když zbude čas, možná i ve svém věku půjdou do zámeckého amfiteátru na pohádku - vždyť na Pinocchovi, který je hlavní hrdinou oné pohádky, vyrůstala už Sářina maminka!

Ani jedna ovšem při startu z Roudnice na Labem netušila, že jim den přinese ještě něco navíc: Sára se stala jubliejní půlmilióntou návštěvnicí zámku Loučeň od jeho otevření v červenci 2007! Potvrdila tedy hezké a výmluvné číslo, že na Loučeň v průměru zavítá sto tisíc hostů za rok.

Sára si ze zámku odnesla nejen vzpomínku na hezky strávený den, ale také pamětní minci z pravého zlata! A s maminkou si pochutnala na dobrotách z piknikového koše. Až přijede příště, nemusí platit vstupné - jako bonus totiž dostala volnou vstupenku na příští návštěvu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací