500 000 hostů za 5 let. Nejvíc se raduje ten zatím poslední

500 000 hostů za 5 let. Nejvíc se raduje ten zatím poslední

Publikováno: 09.09.2012
500 000 hostů za 5 let. Nejvíc se raduje ten zatím poslední

Půl miliónu návštěvníků dorazilo na zámek Loučeň za posledních 5 let, kdy je přístupný veřejnosti. Jubilejní půlmilióntý návštěvník byl v sobotu 8. září hýčkán: Sára Š. z Roudnice nad Labem si domů odnesla ze zámku pravé zlato!

Sára Šašková si v sobotu 8. září udělala se svojí maminkou výlet na zámek Loučeň. Obě se nechaly zlákat slavností Kouzla sladké Itálie. Lákalo je, že ochutnají mnohé italské speciality, poslechnou si italskou hudbu a když zbude čas, možná i ve svém věku půjdou do zámeckého amfiteátru na pohádku - vždyť na Pinocchovi, který je hlavní hrdinou oné pohádky, vyrůstala už Sářina maminka!

Ani jedna ovšem při startu z Roudnice na Labem netušila, že jim den přinese ještě něco navíc: Sára se stala jubliejní půlmilióntou návštěvnicí zámku Loučeň od jeho otevření v červenci 2007! Potvrdila tedy hezké a výmluvné číslo, že na Loučeň v průměru zavítá sto tisíc hostů za rok.

Sára si ze zámku odnesla nejen vzpomínku na hezky strávený den, ale také pamětní minci z pravého zlata! A s maminkou si pochutnala na dobrotách z piknikového koše. Až přijede příště, nemusí platit vstupné - jako bonus totiž dostala volnou vstupenku na příští návštěvu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Z našich zážitkových dárků Vám doporučujeme


Kateřina Šrámková s manželem po 15 letech od otevření zámku v Loučeni zahájila nový projekt. V září 2021 se zrodila značka Koulier. V malé vísce Oflenda na Vysočině se začaly vyrábět foukané vánoční ozdoby s více než stoletou tradicí. Milujete Vánoce a zdobení stromečku? Pak i vám chceme předat radost, se kterou pro vás ozdoby tvoříme.

Navštivte výrobu vánočních ozdob Nakupujte vánoční ozoby na eshopu
Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací