Jarní prázdniny? Na zasněženém zámku vládne atmosféra jako z Popelky

Jarní prázdniny? Na zasněženém zámku vládne atmosféra jako z Popelky

Publikováno: 19.01.2011
Jarní prázdniny? Na zasněženém zámku vládne atmosféra jako z Popelky

Děti z Loučně a nejbližšího okolí si užívají jarních prázdnin od pátku 4. února do neděle 13. února. Každý z těchto dnů bude zámek otevřen. U dveří zámku vždy potkáte Bílou paní, která Vás pozve na dobroty.

S posledním lednovým dnem začal maratón jarních prázdnin, tradičně termínově rozdělený podle jednotlivých okresů. Na Nymbursku a v nejbližších obcích na východ od Prahy si letos děti školou povinné od školy odpočinou v týdnu od pondělí 7. února do neděle 13. února. „Vycházíme vstříc volnu dětí a otvíráme zámecké brány každý prázdninový den, a to dokonce už od pátku 4. února, kdy by měli mít jednodenní pololetní volno všichni žáci českých základních škol," řekl Jiří Senohrábek, manažer zámku Loučeň. Jeden s prázdninových dnů tak mohou děti strávit na Loučeni ve společnosti Bílé paní. V rámci prohlídek s Bílou paní se děti nejen doví zajímavosti o minulosti zámku, ale mohou si s Bílou paní i zamlsat. Přímo v zámeckých komnatách se totiž bude servírovat čokoláda, sněhové pusinky a bílý punč. Tyto dobroty jsou zahrnuty v ceně vstupného. Návštěvníci se mohou zapojit také do soutěže o nejkrásnější Bílou paní ze sněhu. Výherce obdrží rodinnou vstupenku na všechny zámecké slavnosti v roce 2011. Prohlídky s Bílou paní mohou návštěvníci zámku Loučeň zažít také kterýkoli únorový víkend.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací