Plechoví krasavci se předvedli. K vidění budou ještě v neděli

Plechoví krasavci se předvedli. K vidění budou ještě v neděli

Publikováno: 25.05.2013
Plechoví krasavci se předvedli. K vidění budou ještě v neděli

Přehlídka veteránů Concours d´elegance má za sebou první ze dvou dnů. Prohlédněte si bohatou fotogalerii z této zdařilé akce a dost možná budete mít hned jasno, co s druhým dnem posledního květnového víkendu.

Přehlídka automobilových veteránů Concours d´elegance Chateau Loučeň má za sebou sobotní program a zítra pokračuje druhým dnem, spějícím k odpolednímu vyhlášení nejkrásnějších vozů a s tím spojené promenádní jízdě. Už v polovině je jasné, že laťka nastavená loňskou vydařenou premiérou se letos minimálně udržela v loňské úrovni. Mezi prezentovanými vozy jsou takové skvosty, jako reprezentativní černá Tatra T57a prezidenta Masaryka, zapůjčená z Národního technického muzea, nebo ladný Daimler DE 36 "Green Goddess", který v padesátých letech patřil egyptskému králi Farukovi.

Elegance vládla i interiérům zámku, kde se před zraky návštěvníků při speciálních prohlídkách odehrávaly živé scény ze života aristokracie, koketující v době kolem první světové války s novým obchodním i civilizačním fenoménem jménem automobilismus.

Pokud tuto aktualitu čtete nejpozději do dopoledních hodin neděle 26. května, přesvědčte se zhlédnutím níže uvedené fotogalerie, že se vyplatí nepromeškat ještě poslední hodiny dvoudenní přehlídky. Pokud je už v kalendáři pozdější datum a snímky Vás zaujmou, udělejte si včas poznámku do kalendáře na rok 2014 k termínu, kdy se bude konat již 3. ročník této prestižní přehlídky, oceněné již při premiéře v roce 2012 titulem Veteránská akce roku v České republice. O přesném datu příštího ročníku se brzy dozvíte na internetových stránkách přehlídky.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací