I muži mají své dny, řekli jsme si na zámku Loučeň

I muži mají své dny, řekli jsme si na zámku Loučeň

Publikováno: 10.06.2012
I muži mají své dny, řekli jsme si na zámku Loučeň

Už nejbližší neděli, 17. června, se slaví Den otců. V souvislosti s tímto neobvyklým svátkem vzkazuje zámek Loučeň všem tátům: Oživte v sobě dobrodružnou klučičí duši a přijďte si pořádně zařádit do našich labyrintů jako kamarád svých dětí. Za tuhle Vaši dětskou nevázanost Vám dáme vstup zdarma!

V květnu nosí děti svým maminkám kytičku na Den matek. První červnový den jim to maminky oplácejí a za tátovu výplatu pořizují dětem dárek k Mezinárodnímu dni dětí. Kdo ale myslí na otce? Přeci zámek Loučeň!

V neděli 17. června, kdy především zámoří slaví oficiálně Den otců, bude na zámku velký den pro všechny táty: Každému otci, který přijde na zámek v doprovodu jednoho či více vlastních potomků, poskytneme v tento den vstup do našeho labyrintária zdarma. Můžete se tak i po třicítce, ba i po padesátce třeba vyřádit na klouzačce v palisádovém bludišti, která je ostatně projektovaná i pro dospělé, nebo přejít visutou lávku poblíž dlážděného bludiště, nebo se pokusit najít východ z 1 450 m2 velkého tisového bludiště dřív, než Váš syn nebo dcera. Když ukážete dětem, že máte smysl pro humor a pro hru, stoupnete v jejich očích. A ještě ušetříte vstupné na pivo, nebo třeba na nejbližší tah Sportky...

A pozor, to ještě není všechno: Tátové obdrží jako dárek ke svým narozeninám navíc také porci naší skvělé točené zmrzliny zdarma. Jestli ji spořádají sami, nebo se rozdělí se svými dětmi, už necháme čistě na nich...

"Asi bychom také měli zmínit, že otcům je zasvěcen nejen poslední den víkendu uprostřed června, ale i začátek tohoto víkendu: V pátek 15. 6. kolem 16.00 hod. totiž budou na zámek dojíždět účastníci Pražské Veteran Rallye. Historické vozy tak uvidíte v akci na posledních metrech trasy vedoucí z Prahy - Dolních Počernic. Poté si je nejen tátové, ale i jejich doprovod mohou prohlédnout v klidu areál zámku," zve už na slibný začátek nejbližšího víkendu manažer zámku Jiří Senohrábek.

Přihlašte se k akci na Facebooku


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací