Tatínkové mají 19. června vstup zdarma

Tatínkové mají 19. června vstup zdarma

Publikováno: 18.06.2011
Tatínkové mají 19. června vstup zdarma

Pro všechny táty, taťuldy, tatínky, otce a taťky, kteří se rozhodnou vyrazit se svými ratolestmi tuto neděli 19. června za společným zážitkem, máme na zámku přichystané překvapení: TATÍNKOVÉ MAJÍ VSTUP A ZMRZLINU ZDARMA !!! Neváhejte proto s nápadem, jak strávit krásnou červnovou neděli a užijte si Den otců společně na Zámku Loučeň, v překrásném parku s desítkou unikátních labyrintů a bludišť.

Letos poprvé slavíme s Vámi Den otců

 

Letos poprvé budou mít někteří z našich návštěvníků možnost navštívit loučeňský zámek, zámecký park a labyrintárium zadarmo. A to právě ti, kteří jsou tatínky a rozhodnou se společně se svými ratolestmi navštívit v neděli 19. června Zámek Loučeň. Není totiž lepší způsob, jak si užít Den otců, než ve společnosti svých blízkých a vyrazit na báječný výlet.

PRO TATÍNKY VSTUP A ZMRZLINA ZADARMO

Jako dárek od nás tatínkové dostanou nejenom volný vstup pro sebe do zámeckého parku a na zámeckou prohlídku, ale také pořádnou porci sváteční zmrzliny.Ostatní členové rodiny zaplatí běžné vstupné, mohou ale táty pozvat k zabloudění do největšího loučeňského bludiště, které je z dvoumetrových tisů, nebo se společně s nimi mohou sklouznout na skluzavcepalisádovém bludišti, která je určená nejen dětem, ale i dospělým.

Neváhejte a přijeďte si Den otců užít na Loučeň !!!

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací