Brány zámku se nezavřou ani v pondělí, ani na státní svátek

Brány zámku se nezavřou ani v pondělí, ani na státní svátek

Publikováno: 21.09.2010
Brány zámku se nezavřou ani v pondělí, ani na státní svátek

Pondělí: v září na zámku Loučeň stále ještě den, kdy je otevřeno. To platí i o pondělku 27. září. Otevřeno zůstane pochopitelně i následující den, na státní svátek v úterý 28. září. Využijte poslední dny volna za příznivého počasí k pěknému výletu.

Taky máte v rodině dítě, kterému dala jeho škola v pondělí 27. září ředitelské volno? Patrně jste si kvůli tomu vzali sami dovolenou. Ideální šance, jak využít čtyřdenní volno na počátku podzimu a vyrazit ještě naposledy na větší výlet. Třeba na zámek Loučeň a do jeho labyrintária.

"Na zámku Loučeň nemáme až do konce září jediný den, kdy bychom měli pro naše návštěvníky zavřeno. Brány do zámeckého areálu tak zůstanou otevřeny také v pondělí 27. září a na státní svátek v úterý 28. září, kdy má většina školáků a také mnozí dospělí volno," řekl Vratislav Zákoutský, vedoucí zámeckého infocentra. "Především úterý 28. září se jeví jako velmi atraktivní výletní den. Užít si dopoledne v nedaleké Mladé Boleslavi další ročník populární Svatováclavské jízdy historických veteránů a v poledne pak přejet pouhých 20 kilometrů k nám na Loučeň, tomu říkám parádní rodinný výlet," dodává manažer zámku Jiří Senohrábek.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací