Bílá paní zve ke stolu

Bílá paní zve ke stolu

Publikováno: 22.04.2010
Bílá paní zve ke stolu

Už jste někdy večeřeli s Bílou paní? Že by Vás taková otázka vůbec nenapadla? Pak je Večeře s Bílou paní opravdu neobvyklý, originální nápad. A tento nápad proměňujeme na zámku Loučeň na Prvního máje ve skutečnost.

Mystické, láskyplné datum 1. května, sedmá hodina večerní. V jedné ze zámeckých komnat usedáte ke stolu, v jehož čele vidíte skutečně neobvyklého spolustolovníka – Bílou paní, která se právě o něčem baví s knížetem v pěkných pánských šatech z dob minulých... Tenhle zvláštní sen se může proměnit ve skutečnost. Stačí si včas v zámeckém infocentru (infocentrum@zamekloucen.cz, tel. 325 585 228) rezervovat místa u stolu. A jste součástí velké hry, při které se jednak dobře najíte a jednak se jako posluchači, nebo i přímí diskutéři, můžete dozvědět hravou a mnohdy humornou formou mnohé z minulosti zámku. Vypadá to jako slibný a neotřelý zážitek jak pro rodinu s dětmi, tak pro páry, které mají smysl pro humor, pro romantiku, nebo nejlépe pro obojí. Dobrou chuť a vtipnou mysl. Bílá paní se na Vás těší…

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací