Adventní prohlídky zámku

Adventní prohlídky zámku

Publikováno: 22.11.2009
Adventní prohlídky zámku

Adventní prohlídky zámku Loučeň slibují nevšední zážitky. Nezůstane rozhodně jen u adventní výzdoby zámku, nabídka předvánočních prohlídek je podstatně širší.

Venku se už poněkud ochladilo a v té souvislosti možná už někteří začínají myslet na Vánoce. Po celý advent nabízí zámek Loučeň, pro skupiny v kterýkoli den, zvláštní adventní prohlídky zámku.

Na co je možné se těšit? Nejen na slavnostní výzdobu historických zámeckých komnat, ale třeba i na další lákadla: Dospěláci se mohou během prohlídky zahřát horkým punčem. Děti zve knížecí rodina na čaj. A pozor: Každý dětský návštěvník do 14 let obdrží od knížecí rodiny malý dárek. Jsme přesvědčeni, že především pro školní skupiny přinesou adventní prohlídky zámku Loučeň nezapomenutelné chvíle.

Zobrazit kompletní informace o adventních prohlídkách. Rezervace na Vámi požadovaný termín přijímá už nyní zámecké infocentrum (infocentrum@zamekloucen.cz, tel. 325 585 228).


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací