Aktuální COVID opatření

Aktuální COVID opatření

Publikováno: 30.05.2021
Aktuální COVID opatření

Dodržujeme všechna aktuálně platná protiepidemická opatření. Těšíme se na vás a děkujeme za podporu.

Mimořádná opatření proti pandemii COVID - 19 platná od 26.11.2021

Prohlídky zámku jsou pro skupinu do 20 osob bez omezení - není nutné prokazovat bezinfekčnost. Pro skupiny žáků jedné školy a jejich doprovod v rámci vzdělávání jsou prohlídky bez omezení. Účast na prohlídce je podmíněna použitím ochrany dýchacích cest dle platných nařízení. https://covid.gov.cz/opatreni/volny-cas/omezeni-navstev-hradu-zamku-obdobnych-historickych-nebo-kulturnich-objektu 

 Žádáme návštěvníky aby dodržovali rozestupy min 1,5 m, do vnitřních prostor vstupovali vždy se zakrytím dýchacích cest a   dodržovali max. kapacitu infocentra a zámeckého obchůdku.

Doporučujeme koupit vstupenky online. https://tickets.zamekloucen.cz/vstupenky

 Park s labyrinty je přístupný bez omezení pouze s dodržováním rozestupů.

 Buďte ohleduplní a trpěliví. Děkujeme, že naše opatření dodržujete, abychom Vám mohli po celý předvánoční a vánoční čas rozdávet radost prostřednictvím našich stromečků.

Tým Zámku Loučeň


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací