25.5. otvíráme i zámek!

25.5. otvíráme i zámek!

Publikováno: 08.04.2020
25.5. otvíráme i zámek!

Hurá! Kromě parku s labyrintáriem vám konečně můžeme nabídnout i prohlídky zámku! Prozatím v rouškách na naší i vaší straně, ale to zvládneme. Zámecká expozice i průvodci se na vás těší!

Jsme moc rádi, že vládní opatření zabrala a nákazu se daří dostat pod kontrolu. A ještě více jsme rádi, že už konečně můžeme otevřít dveře do zámku a znovu zahájit tolik oblíbené prohlídky zámku s kostýmovanými postavami.

Otevřeno máme denně, o pátku do neděle od 10 do 21:00 hod v ostatní dny do 18:00 hod, za dodržení hygienických opatřeních, které zamezují nákaze:

1. vstup do vnitřních prostor pouze s rouškou, ústenkou nebo jiným zakrytím nosu a úst

2. dodržování bezpečných vzdáleností, tj 2 m od osob, které nepatří do vaší domácnosti 

3. používání desinfekce, kterou máme připravenou.

Naši zaměstnanci svými rouškami chrání vás, vy svými rouškami chráníte nás.

Restaurace Vtipná kaše je otevřena o víkendech, stejně tak i občerstvení. Ve všední dny Vám jako alternativu rádi nabídneme oblíbené piknikové koše, které je potřeba objednat alespoň den předem přes náš eshop, ve kterém provedete také jejich úhradu.

Přijeďte si tedy užít poutavé povídání o zámecké historii, slunečné jaro, pohyb na čerstvém vzduchu, poslechnout zpěv ptáků.... Jen tak LÁŽO PLÁŽO :-)


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací