Zámecký areál je stále otevřen každý den v týdnu

Zámecký areál je stále otevřen každý den v týdnu

Publikováno: 31.08.2020
Zámecký areál je stále otevřen každý den v týdnu

Prázdniny jsou pryč, ale na zámku Loučeň máme otevřeno každý den v roce. Prohlídky zámku jsou ve všední dny do 12:00 a 15:00 hodin. Park s labyrinty je otevřen od 10:00 do 17:00 hod.

Ještě pestřejší nabídku časů návštěvy a prohlídek nabízejí víkendy a svátky.

O víkendu je areál otevřen od 9:00 až do 20:00. Klasické prohlídky jsou od 10:00 do 16:30. Dětské ve 12:00 a 14:00, od 17:00 nabízíme čokoládovou prohlídku. Každou sobotu je večerní prohlídky při svíčkách - aktuálně od 20:00 hod.¨

Na prohlídky doporučujeme rezervaci na tel: 325 585 381, nebo emailu: infocentrum@zamekloucen.cz. Případně využijte náš rezervační formulář na:https://www.zamekloucen.cz/rezervace-prohlidek-zamku-loucen

Další prohlídky možno objednat předem i v jiných časech pro skupiny o min. 6-ti platících osobách.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací