Od 3.12. je zámek otevřený a plný stromečků!

Od 3.12. je zámek otevřený a plný stromečků!

Publikováno: 11.10.2020
Od 3.12. je zámek otevřený a plný stromečků!

Zmírněná vládní nařízení nám umožňují - byť s řadou omezení - znovu otevřít zámek a provést vás nádhernou vánoční expozicí. Přijeďte k nám nasát jinou vánoční atmosféru než v nákupních centrech

Hotel je připraven na hosty, naši kuchaři vyvařují speciality a na zámku se objevilo dvacet krásných stromečků. V každé komnatě jiný, v každé komnatě originální. Naši průvodci vám je všechny ukáží a řeknou vám o nich mnoho zajímavostí. Ježíškův stromeček si můžete sami prohlédnout ve vstupu do kostela, ostatní stromky uvidíte při prohlídce zámku.

K dispozici je i stánek s občerstvením a studenými i teplými nápoji. Dodržujte ale prosím stále platná nařízení - rozestupy a nosení roušek v blízkosti ostatních lidí a samozřejmě i během zámeckých prohlídek. 

Park je zpřístupněný denně od pondělí do neděle, expozice s Příběhem vánočního stromečku začala 3.12. a ve čtvrtek se rovněž otevřel pro rekreační účely náš hotel Maxmilian Lifestyle Resort, zámecké apartmány i knížecí domeček.

Příběh vánočního stromečku potrvá až do 17. ledna 2021. V sobotu, neděli a o vánočních prázdninách jsou prohlídky denně od 11:00 - 16:00 každou hodinu - doporučujeme rezervaci, ve všedních dnech je prohlídka ve 14:00,16:00 a  17:00 hod - rezervace předem nutná. 

Jednotné vstupné 170 Kč na osobu, obsahuje prohlídku zámku " Příběh vánočního stromečku" a vstupné do parku s labyrinty. Vstupné pouze do parku s labyrinty 90 Kč na osobu.

Ve všední dny od 3.12. - 22.12. a 4. - 15.1. platí zvýhodněné jednotné vstupné 155 Kč na osobu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

TIP - Nenechte si ujít žádnou novinku, zámeckou akci či skvělou nabídku z našeho eshopu

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací