Velký pátek s velkou rodinou

Velký pátek s velkou rodinou

Publikováno: 14.04.2019
Velký pátek s velkou rodinou

Velký pátek je výjimečný den, proto vás čekají výjimečné prohlídky. 19.4. v 18:00 budou děti hledat poklad v doprovodu prince, čarodějnice a Bílé paní, ve 20:30 vás uvítá na zámku velká rodina - provázet vás bude patero průvodců.

Velký pátek je podle pověstí dnem, kdy se otvírá země a vydává ukryté poklady. I sklepení loučeňského zámku ukrývá mnohá tajemství. Podaří se dětem ztracený loučeňský poklad objevit? Vyzkoušet to mohou v prohlídce zámku s čarodějnicí, kněžnou, princem a Bílou paní , v pátek 19.4. od 18:00.

Prohlídka není vhodná pro děti, které se bojí v temnějších a stísněnějších prostorách a není možné ji absolvovat s kočárkem. U dětí mladších 5 let zvažte, zda pro ně návštěva lehce strašidelného prostředí bude vhodná. S bázlivějším dítětem samozřejmě můžete prohlídku sklepení vynechat a jít až na druhou část prohlídky, kdy už se jde do zámeckých komnat.

 

Sobotní prohlídky zámku při svíčkách, kdy vás místo jednoho průvodce provází více postav, už se staly oblíbeným evergreenem. Proto jsme si na Velký pátek připravili exkluzivnější variantu, kdy se na zámku sejde ještě více Thurn Taxisů, než obvykle. K Velkému pátku se zkrátka hodí velká rodina. Přijďte tedy 19.4. od 20:30 na tajuplnou a veselou prohlídku zámku tak, jak ji může zažít málokdo!

Na obě prohlídky - prohlídku dětskou i na prohlídku s velkou rodinou - je potřeba si předem zarezervovat místa. Kapacita je omezená, proto volejte na tel. 727 900 616 nebo pište na infocentrum@zamekloucen.cz a místa v prohlídce si zamluvte.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací