Oslavte svátky jara na Loučeni

Oslavte svátky jara na Loučeni

Publikováno: 17.03.2019
Oslavte svátky jara na Loučeni

Prožijte s partnerem či rodinou romantiku naplno a oslavte Velikonoce pobytem na loučeňském zámku. Připravili jsme pro vás speciální velikonoční pobytový balíček. Co všechno je jeho součástí?

Ubytujete se v zámeckém hotelu - ale na přání a za příplatek můžete zvolit apartmán přímo v budově zámku nebo romantický Domeček knížete Alexandra v zámeckém areálu. Čeká vás velikonoční večeře při svíčkách se sklenkou vína pro oba a lahev zámecké medoviny na pokoj. Samozřejmostí je volný vstup do hotelového bazénu a sauny a do půvabného zámeckého parku s unikátním labyrintáriem. A jako třešnička na dortu - velikonoční prohlídka loučeňského zámku.

Velikonoční pobytový balíček můžete zakoupit na našem eshopu, nebo si můžete vybrat jiný typ zámeckého pobytu.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací