Velikonoční prohlídky pro školy

Velikonoční prohlídky pro školy

Publikováno: 10.01.2019
Velikonoční prohlídky pro školy

Školy a školky by neměly váhat s rezervacemi velikonočních prohlídek. Užijte si s dětmi svátky jara na našem zámku. Rozkvétající park, vyzdobený zámek a poutavé povídání o velikonočních zvycích přímo v historických interiérech.

Zámkem vás provede kostýmovaná postava a kromě povídání o zámku a jeho historii se dozvíte i leccos o velikonočních zvycích minulých i současných. Uvítají vás jarně vyzdobené komnaty a děti si budou moci některou z technik zdobení kraslic samy vyzkoušet. 

Naše velikonoční povídání bude vždy přesně přizpůsobeno věku dětí, takže se nemusíte bát, že bychom drobečky z mateřinky zahltili nějakým dějepisným učivem. 

Naše zámecká restaurace Vtipná kaše je pak v případě vašeho zájmu připravena vám i vašim malým svěřencům zajistit obědy. Se školními mlsouny máme letité zkušenosti, takže na výběr jsou jídla, která dětem opravdu chutnají. 

Více o velikonočních prohlídkách najdete ZDE.Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací