Zvolili jste nejhezčí zámecké stromečky

Zvolili jste nejhezčí zámecké stromečky

Publikováno: 10.01.2019
Zvolili jste nejhezčí zámecké stromečky

Naše adventní novinka Příběh vánočního stromečku se u vás, našich milých návštěvníků, setkala s velkým pozitivním ohlasem. A protože jsme vás požádali o zpětnou vazbu, tak jste po prohlídkách vyplňovali anketku s dotazem "Který ze stromečků se vám líbil nejvíce".

Naše adventní novinka Příběh vánočního stromečku se u vás, našich milých návštěvníků, setkala s velkým pozitivním ohlasem. A protože jsme vás požádali o zpětnou vazbu, tak jste po prohlídkách vyplňovali anketku s dotazem "Který ze stromečků se vám líbil nejvíce". Rozhodli jste takto:

1. místo: monumentální prezidentský stromek v národních barvách

2. místo: unikátní neviditelný stromeček, z nějž byly vidět jen ozdoby, stromeček nikoli

3. místo: zpívající stromeček, který nebyl jen půvabný, ale skrýval i překvapení a uměl se rozeznít pohádkovou písničkou a cvrlikáním ptáčků

Stromečky už na zámku nepotkáte, dávají si odpočinek, ale není vyloučeno, že se některé z nich o adventu 2019 zase na Loučeň vrátí a třeba přibydou i nějaké úplně nové.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací