Oslavte Sv.Valentýna na Zámku Loučeň

Oslavte Sv.Valentýna na Zámku Loučeň

Publikováno: 08.02.2018
Oslavte Sv.Valentýna na Zámku Loučeň

Sv.Valentýn se blíží a pro Ty co ještě nemají vymyšlený dárek pro svou drahou polovičku máme připravené speciální Valentýnské čtyřchodové MENU a to od 12.2. do 18.2.2018 (nutná rezervace). A pro ty náročnější jsme připravili pobytový Valentýnský balíček s tříchodovou večeří.

Sv.Valentýn se blíží a pro Ty co ještě nemají vymyšlený dárek pro svou drahou polovičku máme připravené speciální Valentýnské čtyřchodové MENU a to od 12.2. do 18.2.2018 (nutná rezervace).

A pro ty náročnější jsme připravili pobytový Valentýnský balíček s tříchodovou večeří.

Valentýnský balíček si můžete objednat na našem e-shopu: https://www.zamekloucen.cz/e…/valentynsky-balicek/pro93.html

Pokud však máte zájem o speciální Valentýnské menu (ať již k obědu nebo večeři), tak je nutná rezervace na e-mailu: hotel-maxmilian@zamekloucen.cz nebo na tel.: +420 325 585 381, +420 606 614 590

Budeme se na Vás těšit :-) !!! 

 

Valentýnské menu


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací