Letos oslavíme 10 let od otevření zámku 7.7.2007

Letos oslavíme 10 let od otevření zámku 7.7.2007

Publikováno: 12.04.2017
Letos oslavíme 10 let od otevření zámku 7.7.2007

Pracujeme s elánem, a to, co děláme nás velmi baví! Protože si to naše 10.výročí chceme skutečně užít, máme Elán i pro Vás... Zveme Vás 6.7.2017 na ojedinělý unplugged open-air koncert nejznámější a nejpopulárnější česko- slovenské kapely ELÁN.

Celá letošní zámecká sezona se chystá v duchu "THE BEST OF", protože jsme si řekli, že našim návštěvníkům chceme připomenout to nejlepší, co jsme za těch 10 let zažili. Náš kalendář akcí je naplněný tím, co považujeme za naše "nejlepší hity".


Narozeninový koncert tomu pochopitelně musí odpovídat, a jsme moc rádi, že ti, kteří s námi budou chtít slavit, budou mít unikátní příležitost zažít unplugged, t.j akustický koncert skupiny Elán pod širým nebem, přímo v zámecké zahradě. Směle říkáme: TAK TO TADY JEŠTĚ NIKDY NEBYLO !!! ...  a už ani nebude, jelikož letošní koncertní turné Elánu "Živých nás nedostanú" je posledním open air této kapely.


Na Loučeni se tato velkolepá show bude konat přesně v předvečer 10. výročí od otevření zámku. Zámecký areál se pro návštěvníky koncertu otevírá v 17:00, samotné vystoupení Elánu bude od 21:00 a bude dle příslibu obsahovat ty největší pecky.


Ti, kteří chtějí na Loučeni přespat, mají možnost si zakoupit pobyt v našem hotelu Maxmilián Lifestyle Resort včetně vstupenek, nebo přenocovat pod stanem v zámeckém parku, kde vybudujeme menší stanovací plochy. Kapacity jsou limitované, doporučujeme rezervaci neodkládat!

Vstupenky jsou v předprodeji pouze do 30.6.2017.

Na samotný koncert nabízíme vstupenky do 3 sektorů

A) stání u pódia "v kotli"

B) sezení

C) stání

Vstupenky k zakoupení na našem eshopu zde


UPOZORNĚNÍ: vstupenka na koncert opravňuje ke vstupu do zámeckého areálu až od 17:00, denní vstupenka pro případné zájemce o návštěvu zámku a zámeckého parku ve čvrtek 6.7.2017 musí být zakoupena zvlášť. Denní provozní doba zámku a parku bude mimořádně ve čtvrtek 6.7.2017 zkrácena do 16.hod. Za případné komplikace se omlouváme, je to v zájmu bezpečnosti všech našich hostů a návštěvníků.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací