Sektival se valí na Loučeň

Sektival se valí na Loučeň

Publikováno: 10.05.2018
Sektival se valí na Loučeň

Bohemka není jen brut nebo demi. Tři víkendy na přelomu května a června budeme žít Sektivalem, společně se všemi milovníky svěžích bublinek a budeme ochutnávat další skvělé sekty z produkce Bohemia Sekt. Přijeďte se sektiválet...

Od pátku 18.5 do neděle 3.6 je tu SEKTIVAL !!! Vybrat si může každý, komu již bylo 18 let, a miluje šum bublinek ve skleničce a vůni slunce, která je v šumivých vínech ukrytá.

Gurmánské prohlídky zámku

Jsme zaručeně jediným zámkem v Čechách, kde během prohlídek můžete dopřát zážitek i svým chuťovým pohárkům. Během Sektivalu nabízíme speciální prohlídky, kdy se bude vyprávět o historii šumivých vín v Čechách i ve světě, a ještě ochutnáte pět degustačních vzorečků. To vše ve společnosti některého ze členů knížecí domácnosti,  možná samotného knížete nebo kněžny. Zejména ona, Marie Thurn-Taxis, narozená v kraji Prossecca, jenž našla zalíbení také ve vínech zdejších, je osobou zasvěcenou. Tyto prohlídky zažijete exkluzivně jen v rámci Sektivalu, vždy o víkendu v 15:30. Cena 320 Kč/ os, pro dítě bez degustace 160 Kč. Doporučujeme rezervaci!

Degustační sektové menu

Hotelová restaurace v Maxmilian Lifestyle resort se nachází pár schodů pod zámkem. Sektové menu s 5 vzorky, které pro Vás vybral someliér společnosti Bohemia Sekt, můžete doplnit výběrem z našeho jídelního lístku a dopřát si tak individuální zážitek. Těšíme se na Vás na naší zahrádce, kde se každou sobotu griluje. I takto chutná Sektival !!!

Rezervaci doporučujeme zejména o víkendech prostřednictvím hotelové recepce na tel. 325 585 381 a email hotel-maxmilian@zamekloucen.cz. Zde si také můžete objednat ubytování, pokud se Vám nebude chtít odjíždět :-)

Cena degustačního sektového menu 295 Kč/os (neobsahuje pokrmy)

Sektiválení

Že ještě nevíte, co to je? My jsme to také nevěděli, dokud jsme se nepřipojili k Sektivalu. Zcela jednoduše

sektiválení = sekt + válení (v zámeckém parku na dece)

Sekt můžete vychutnat samotný ( jen skleničku, nebo malou lahvinku či větší lahvinku) nebo v rámci našich piknikových košů.

 

Více o celém festivalu a nabídce bublinek, kterou u nás ochutnáte, naleznete na https://www.sektival.cz/zamecky-hotel-maxmilian


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací