S novou sezónou na zámek Loučeň pražskou integrovanou dopravou.

S novou sezónou na zámek Loučeň pražskou integrovanou dopravou.

Publikováno: 21.03.2017
S novou sezónou na zámek Loučeň pražskou integrovanou dopravou.

Od neděle 26.3. jezdí nová linka pražské integrované dopravy od vlakového nádraží v Nymburce až k zámku a to i víkendech každé 2 hodiny.

Z Prahy nejlépe z Hlavního nádraží rychlíkem na Hradec Králové, jezdí každou hodinu vždy v celou a sedm minut. V Nymburce navazuje autobus směr Loučeň, Seletice. Celá cesta z pražského hlavního nádraží až na Loučeň nebude nově trvat ani hodinu a půl. Zpět spoje opět navazují.

Podobně můžete využít vlaku do Nyburka a následného autobusu i z dalších směrů.  25 minut trvá vlakem cesta do Nymburka z Kolína, přibližně 50 minut rychlíkem z Hradce Králové a necelou třičtvrtěhodinu z Mladé Boleslavy.

Zámek a labyrintárium je již nyní otevřeno denně od 10:00 hod. Pokud přijede prvním spojem, který přijíždí na Loučeň v 9:31hod určitě Vás pustíme do areálu již přes desátou.


| příloha k článku zde ..

Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací