Romantika zámecké noci

Romantika zámecké noci

Publikováno: 12.05.2019
Romantika zámecké noci

Překvapte svoji lásku romantickým pobytem na zámku Loučeň. Váš vztah si zaslouží oslavu v krásném prostředí. Náš areál vám může nabídnout ojedinělé zážitky. Vzpomínky na pobyt u nás vám ještě dlouho nevyblednou

Romantika zámecké noci je pobytový balíček ušitý na míru dvojicím, ať už jsou zamilované čerstvě nebo slaví třeba zlatou svatbu.

Pohodlný pokoj na hotelu (pro náročné klienty ale třeba i zámecký apartmán přímo v budově zámku), láhev sektu, večeře při svíčkách, bohatá snídaně formou rautových stolů (nebo za příplatek i s donáškou na pokoj), volná možnost využití hotelové sauny i bazénu, prohlídka zámku, volný vstup do parku s labyrinty - to vše a ještě více vás čeká právě na Loučeni. Svůj pobytový balíček si můžete přizpůsobit podle svých přání a možností, tak, abyste si pobyt v zámeckém areálu dokonale užili.

Balíček je pro vás připraven jak na víkendové dny, tak na dny všední a s ubytováním jak v hotelových pokojích hotelu Maxmilián, tak v luxusních historických apartmánech v prvním patře zámku. Prozkoumejte naši nabídku zámeckých pobytů ještě blíže.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací