Rockování v Labyrintech 1. 8. 2014

Rockování v Labyrintech 1. 8. 2014

Publikováno: 28.07.2014
Rockování v Labyrintech 1. 8. 2014

Již 1. srpna se na zámku Loučeň uskuteční 1. ročník rockového festivalu „Rockování v Labyrintech“. Koncert se bude konat v zámeckém parku pod širým nebem. V bohatém programu si vybere každý „rocker“ to své.

1. Ročník rockového festivalu

Připravili jsme si pro vás 1. ročník rockového festivalu na zámku Loučeň, který se bude konat 1. srpna 2014. Hlavní hvězdou večera bude kapela Žlutý pes s Ondřejem Hejmou. Dále také vystoupí kapely Motouz, Punc a Replica. Bohatým programem vás bude provázet moderátor rádia Vysočina Pavel Bláha. V rámci festivalu budou probíhat soutěže o ceny, plzeňské pivo a produkty Pepsi a podávat se bude zámecké grilované divoké prase. Ubytování je možné v zámeckém hotelu Loučeň nebo ve stanovém městečku s občerstvením. Zámek je otevřen po celý den, takže je možná jak denní, tak i noční prohlídka zámku.

Program

Festival se uskuteční 1. 8. 2014 v zámeckém parku zámku Loučeň. Areál zámku bude otevřen klasicky po celý den, festival vypukne v 17 hodin. Od této hodiny se chopí slova konferenciér Petr Bláha, kterého všichni znáte z Hitrádia Vysočina. Můžete se těšit na mladé rockery z kapely Replica a kapely Motouz, kteří za Vámi dorazí z Vysočiny. Dále vystoupí staří pardálové ze skupiny Punc z blízkého Nymburku a speciálním hostem programu je band Žlutý pes s Ondřejem Hejmou.

Přichystali jsme si pro Vás zámeckou delikatesu, a to sice grilované divoké prase. Samozřejmostí je i další občerstvení a jiné gastronomické zážitky, které si můžete dopřát ve stánkách okolo. Zapíjet se bude především plzeňským pivem, fantastickým vínem, ale i něčím tvrdším. V areálu budou k dispozici záchody TOI TOI, a pro VIP hosty máme připraveny samostatné toalety.

Možnosti ubytování

Speciálně pro tento den bude k dispozici stanové městečko, které bude nonstop hlídané. Stanové městečko bude zpoplatněno 95,- Kč na osobu. Pro náročnější hosty je možnost ubytování v zámeckém hotelu Maxmilián, který Vám nabídne ***, **** nebo ***** pokoje včetně snídaně. Dále bude k dispozici akční "Rockový balíček", víkendový pobyt pro dva na zámku Loučeň, s rockovými benefity.

Zámecké soutěže

Máme pro Vás nachystáné spoustu soutěží v rámci letního programu s Robinem Hoodem, dále v rámci letního programu s Lady Marion. Také se budou konat dovednostní soutěže v nově zrekonstruovaném lanovém parku a v poslední řadě soutěže vědomostní přímo s kastelánem zámku panem Zákoutským.

Soutěžit se bude o hodnotné ceny:

1. místo - Víkendový pobyt pro dva na zámku Loučeň All Inclusive

2. a 3. místo - Noc na zámku ve Vámi zvoleném termínu (s návštěvou wellness a spa)

4. až 10. místo - Romantická večeře v gourmet restaurantu zámeckého hotelu (včetně sektu Bohemia)

11. až 20. místo - Volná vstupenka na hradozámeckou noc

21. až 40. místo - volný 1 denní vstup do zámeckého parku včetně prohlídky zámku (pro 1 osobu)

41. až 50. místo - 10 plzeňských piv v rámci festivalu Rockování v Labyrintech

51. až 70. místo - 2ks nápoje Pepsi

Tak se pečlivě přichystejte, protože se máte na co těšit!

Vstupenky

Vstupenky jsou v přeprodeji na eshopu zámku Loučeň, v infocentru Poděbrady a v infocentru zámku Loučeň. Také Vám nabízíme VIP vstupenky s neomezenou konzumací veškerého pití a jídla, s místenkami, částečně krytou plochou a samostatnými toaletami. Neváhejte, nakupte vstupenky v předprodeji a ušetříte!

 

Oficiální stránky - http://rockovani.com/

Oficiální Facebook - https://www.facebook.com/rockovanivlabyrintech?fref=ts


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací