Prodloužený víkend 15.-17.11 ve znamení retroprohlídek

Prodloužený víkend 15.-17.11 ve znamení retroprohlídek

Publikováno: 22.08.2014
Prodloužený víkend 15.-17.11 ve znamení retroprohlídek

Prohlídky školícího střediska, pivo za 1.70 Kč, mávátka, Tuzex a další vychytávky připomínající doby minulé jsme již na zámku měli v roce 2011. Letos se k nim vrátíme v den státního svátku 17.listopadu.

Po třech letech se na zámek Loučeň znovu vrací velmi oblíbená akce „Retro prohlídky“, kterou si jednoduše nesmíte nechat ujít. Ne náhodou jsme zvolili pro letošní retro prohlídky datum 15. až 17. listopadu, ve dnech, kdy si připomínáme 25 let od, všem známého, onoho 17. listopadu. A když retro socialismus, tak se vším všudy. Chybět tedy nebude například ani pivo za 1,70 Kč pro ty, kteří se dostaví v pionýrském nebo svazáckém stejnokroji či s odznakem Brigády socialistické práce. Tuzex, ve kterém se, jak si všichni dobře pamatujete, platí pouze bony, chybět také nebude. 

Těšit se můžete na speciální prohlídky školicího střediska se soudruhem Vonáskem a soudružkou Kudlákovou, při nichž budou ke zhlédnutí rekvizity socialistické éry, které jistě máte všichni ještě v živé paměti. Že školicí středisko právě na zámku Loučeň, to není náhoda. Zámek Loučeň skutečně v letech 1968 – 1990 byl školicím střediskem Ministerstva dopravy.

Děti, ale i dospělí, si mohou ve spolupráci se soudruhy ze Svazarmu zkusit plnit úkoly Odznaku zdatnosti. Střelbu vzduchovou puškou a hod granátem na cíl.

  Součástí retro zážitku bude i gastronomická nabídka zámecké restaurace Vtipná kaše, kde najdete oblíbená jídla restaurací II. a. III. cenové skupiny. Pozitivní i negativní reakce, pak budete moci zapsat do Knihy přání a stížností.


Původní termín retroakce ve stylu 80.let,  plánovaný na 30.sprna 2014,  jsme museli z technických a organizačních důvodů zrušit a tento program přesouváme na pondělí 17.listopadu.

OMLOUVÁME SE NAŠIM NÁVŠTĚVNÍKŮM, KTEŘÍ SE NA TENTO PŮVODNÍ PROGRAM TĚŠILI..

RETROPROHLÍDKY ZÁMKU SE BUDOU KONAT V NÁHRADNÍM TERMÍNU A TO PŘI PŘÍLEŽITOSTI 25.VÝROČÍ VELKÉ  LISTOPADOVÉ SAMETOVÉ REVOLUCE.

ČEST PRÁCI!

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací