Příměstské tábory na zámku Loučeň

Příměstské tábory na zámku Loučeň

Publikováno: 27.01.2020
Příměstské tábory na zámku Loučeň

Plánujete dopřát svým dětem hezké prázdninové dny, ale nechcete, aby o prázdninách seděly doma, zatímco chodíte do práce? Chcete je dostat od počítače do kreativního a tvůrčího prostředí?

ZÁMECKÉ ŠAŠKOVÁNÍ je kreativní letní příměstský tábor na zámku Loučeň, který byl v dobách Thurn-Taxisů místem, kde se scházeli umělci z celé Evropy. Jelikož ta kreativní energie zde zůstala, jdeme letos do toho!
Děti ve skupině od 6–11 let získají krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých věcí v rámci literárně dramatického výchovy. Tábor není určen pouze dětem, které dramatické kroužky navštěvují během školního roku, ale také všem, které si rády na někoho či na něco hrají, mají spoustu fantazie a pohyb jim není cizí.


Připravili jsme vyvážený program, který se bude líbit všem! Letní dětské tábory bývají na jedno brdo, naše ZÁMECKÉ ŠAŠKOVÁNÍ pro děti je skvělý koktejl aktivit pro každého účastníka, kterého baví příběhy, hry a divadlo. Protože budeme v areálu zámku na Loučeni, budeme chodit do jeho parku s labyrinty, také do nejbližšího okolí Loučeně, a spoustu času užijeme v zámeckém amfi teátru, děti se aktivně zapojí do divadelních a literárních disciplín a budou si moci vyzkoušet dělat „nanečisto“ třeba průvodce zámku. Při deštivém počasí zůstaneme v prostorách zámku, kde je dostatečný prostor pro kolektivní hry i odpočinek.
To vše a mnohem více za dohledu našeho vynikajícího týmu mladých, přátelských a hravých lektorů a pedagogů.
Děti budou rozděleny do skupin 7–10 dětí, dle věku a zkušeností.

 

Příměstský tábor se bude konat ve dvou termínech a přihlášky a další informace jsou uvedeny u jednotlivých termínů:

6. - 10. července 2020 - info ZDE

13. - 17. července 2020 - info ZDE


Časový program
08:00–08:30 příchod dětí
08:30–09:30 poznávací vycházka
09:30–10:00 svačina
10:00–12:00 dopolední aktivity
12:00–12:30 oběd
12:30–13:30 popolední relax se čtením příběhů
13:30–16:00 odpolední program + svačina
16:00–17:00 konec programu, vyzvednutí dětí


Cena 2.300 Kč/dítě (program, spotřební materiál, oběd, 2x svačina, pitný režim)


Hlavní vedoucí: Mgr. Vratislav Zákoutský, kastelán a pedagog ve výslužbě


Odborný garant a lektor: Patrik Šimůnek, DiS.
Herec, režisér a ředitel nejmenšího divadla v České republice je hlavním lektorem vašich dětí. V roce 2013 vystudoval odbornou hereckou školu v Praze a spolu s tím i pedagogické minimum v oblasti dramatiky a literárně dramatického oboru. 
Jako lektor příměstského tábora působil na Praze 4 a nyní se věnuje především divadelní tvorbě. Zahrál si nejen v televizi, ale i na divadle a to s kolegy zvučných jmen, jako Gustav Bubník, David Suchařípa, Aleš Cibulka, Michal Jagelka, Michaela Dolinová, Sandra Pogodová, Zuzana Slavíková, Dagmar Čárová, Jaroslav Sypal. V současné době je jeho hereckou kolegyní Vilma  Cibulková, od které se učí každým dnem.
Zkušenosti z představení získal i na zahraničních cestách. Vystupoval v několika městech v Německu (Düsseldorf, Regensburg a Karlsruhe) a Švýcarsku (Basilej, Curych).


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací