Tento pátek a sobotu (1.10)  je uzavřen park a zámek

Tento pátek a sobotu (1.10) je uzavřen park a zámek

Publikováno: 27.07.2014
Tento pátek a sobotu (1.10)  je uzavřen park a zámek

Omlouváme se návštěvníkům, kteří k nám mají namířeno v pátek 30.9 nebo v sobotu 1.10.2016. Z důvodu exkluzivního pronájmu je uzavřen pro veřejnost zámecký park a nekonají se ani prohlídky zámku.

POUZE V PÁTEK 30.9 A V SOBOTU 1.10 JE MIMOŘÁDNĚ UZAVŘEN CELÝ ZÁMEK A PARK S LABYRINTY. Zámecký hotel je v provozu. Těšíme se na Vás opět v NEDĚLI 2.10. 2016


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací