Pololetní zámecké prohlídky

Pololetní zámecké prohlídky

Publikováno: 04.12.2014
Pololetní zámecké prohlídky

Ve dne 30. ledna 2015 máme pro Vás otevřeno od 10 - 16 hodin park s labyrinty. Zámek můžete navštívit v 11:00 hod., a ve 14:00 hod. Ve 13:00 hod. speciální dětská prohlídka, a v 15:00 speciální čokoládová prohlídka.

Během pololetních prázdnin máme zvýhodněnou cenu do parku s labyrinty

Nabízíme také speciální prohlídky: od 13ti hodin dětská prohlídka a od 15ti hodin čokoládová prohlídka u které je příplatek 40,- Kč/osobu ke standartnímu vstupnému.

Máme stále otevřený park s labyrinty, který zatím není pokryt sněhem a proto je lze všechny využívat.

Platí zvýhodněné vstupné, vše včetně prohlídky zámku jednotná cena 120,-Kč. Děti do 10ti let 77,-Kč. Vstup pouze do parku s labyrinty bez prohlídky zámku je 50,-Kč/dospělý a děti 39,-Kč.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací