Loučeňská pohádková lípa - ukončení dětských programů 2018

Loučeňská pohádková lípa - ukončení dětských programů 2018

Publikováno: 06.11.2018
Loučeňská pohádková lípa - ukončení dětských programů 2018

Dne 27.října 2018 jsme zasadili Pohádkovou lípu k výročí 100 let republiky. Lípu nám pomohl zasadit Večerníček, Rumcajs a další pohádkové postavičky spolu s našemi dětškými návštěvníky.

Dne 27.října 2018 jsme zasadili Pohádkovou lípu k výročí 100 let republiky.

Lípu nám pomohl zasadit Večerníček, Rumcajs a další pohádkové postavičky spolu s našemi dětškými návštěvníky.

 

Tímto bychom chtěli poděkovat Všem našem návštěvníkům, kteří nám při sázení pomáhali. Velké díky také patří dcerám Radka Pilaře.

 

Zasazení pohádkové lípy bylo symbolické ukončení letošních pohádkových programů a pro ty, kterým se u nás letos líbilo se můžou čekat na příští rok, kdy připravujeme další programy pro děti, o kterých Vás budeme informovat začátkem příštího roku.


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací