Podzimní prázdniny s Robinem Hoodem

Podzimní prázdniny s Robinem Hoodem

Publikováno: 26.07.2014
Podzimní prázdniny s Robinem Hoodem

V časech, až vzrostlé majestátní stromy v zámeckém parku obléknou pestrý podzimní kabát, přijede Robin Hood spolu se svými zbojníky zpátky na zámek Loučeň. Poklad Lady Marion, sokolníci, rytířské turnaje, tajemné zámecké sklepení a spostu dalšího čeká o podzimních prázdninách na všechny návštěvníky zámku Loučeň.

Robin Hood a jeho zbojníci se vrací o podzimních prázdninách na zámek Loučeň. Dny s Robinem a půvabnou Lady Marion, které si děti tak oblíbily, jsou zpátky. Přijďte pomoci Robinu Hoodovi zachránit poklad, shlédnout ukázky sokolníků, navštívit tajemné zámecké sklepení, nechat se unést zpátky do středověku rytířskými turnaji a zkrátka užít si spoustu zábavy.

 

Celé letní prázdniny jste měli možnost navštívit bájný Sherwood mezi labyrinty na zámku Loučeň. Dva měsíce jste úspěšně pomáhaly udatnému Robinu Hoodovi a jeho zbojníkům v boji proti zlotřilému šerifovi. Díky všem statečným dobro zvítězilo nad zlem, láska nad lží a nenávistí, proto nic nebránilo romantické svatbě Robina Hooda a půvabné Lady Marion. Zazvonil zvonec a Sherwoodské pohádky v zámeckém parku byl konec.

Nebo že by snad ne?... Slyšte všichni novinu. V časech, až vzrostlé majestátní stromy v zámeckém parku obléknou pestrý podzimní kabát, přijede Robin spolu se svými zbojníky zpátky na zámek Loučeň. Úspěšná a nejen dětmi velmi oblíbená akce "Sherwood mezi labyrinty" se vrací zpět na zámek Loučeň. Na všechny známé hrdiny se tak můžete znovu přijet podívat o podzimních prázdninách, konkrétně od soboty 25. října až do úterý 28. října 2014.


Za pokladem Lady Marion

Stejně jako o letních prázdninách vás čeká skutečně nabitý program. Zlý šerif usiluje o věno, které Marion dostala od krále a bylo ho proto potřeba ukrýt do bezpečí. Děti budou po Sherwoodu putovat s hrací kartou, aby pomohly poklad zachránit, a na konci je čeká odměna a překvapení. Těšit se můžete na ukázky atraktivních šermířských soubojů, při kterých vám bude běhat mráz po zádech, podívat se na práci kováře nebo si zkusit střelbu lukem na terč. Chybět nesmí ani ukázky sokolníků. Pro žíznivé a hladové návštěvníky pak bude otevřena středověká krčma. Zkrátka ještě jednou nasednout do stroje času a přesunou se o několik století zpět, kde konflikty řešila ostrá čepel rytířů.

Nezapomeňte tedy o podzimních prázdninách navštívit Robina Hooda v jeho ležení mezi zámeckými labyrinty a přijďte si znovu vychutnat romantickou atmosféru středověku.

Aby si děti podzimní prázdniny užily pořádně, tak na podzimní program s Robinem Hoodem mají vstup zdarma. K DOSPĚLÉ VSTUPENCE DĚTSKÁ VSTUPENKA ZDARMA. Platí pro zámecký park s programem a prohlídku zámku.


 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací