Noční prohlídky zámku s možností romantické večeře a zámeckého ubytování

Noční prohlídky zámku s možností romantické večeře a zámeckého ubytování

Publikováno: 31.08.2020
Noční prohlídky zámku s možností romantické večeře a zámeckého ubytování

Každou sobotu v roce můžete zažít prohlídku zámku Loučeň v netradičním čase a za svitu desítek svíček.

Nevíte co se sobotním večerem. Na zámku Loučeň Vás každou sobotu přivítá několik členů knížecí domáctnosti rodiny Thur-Taxisů. Potkáte možná i Bílou Paní loučeňskou - Paní Terezii Berkovou z Dubé a na Loučeni.

Večerní prohlídku můžete spojit s romantickou večeří v zámecké hotelu: https://www.zamekloucen.cz/eshop/vylety-vstupenky/kat5.html nebo zůstat na zámku i přes noc, třeba v některém našich zámeckých apartmánů, domečku knížete Alexandra, nebo přímo v zámeckém hotelu Maximilian. : https://www.maxmilianresort.cz/rezervace-ubytovani.php


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací