Mezinárodní den čokolády

Mezinárodní den čokolády

Publikováno: 11.09.2015
Mezinárodní den čokolády

Máte rádi čokoládu? A jestli pak víte, že tuto neděli 13.9 je mezinárodní den čokolády? Máme pro Vás připravenou prohlídku s ochutnávkou. A tato prohlídka jistě potěší nejen děti, ale i rodiče.

Protože víme, že náš národ patří mezi milovníky čokolády, připravili jsme pro Vás tuto neděli čokoládové prohlídky v čase 13.30 a v 17.00 h., pokud bude zájem prohlídky přidáme.

Vašim průvodcem bude samotná kněžna Marie Thurn-Taxis anebo zámecký komorník.

A po takové prohlídce můžete navštívit zámecký park, kde naleznete 11 labyrintů a bludišť, dětské lanové centrum nebo herní zónu v oranžerii. 

Těšíme se na vaší návštěvu!

 


Nakupujte online Nakupujte online

Navštivte také náš zámecký e-shop, věříme, že si zde vybere opravdu každý návštěvník!

Nakupujte online Rezervujte si prohlídku

Zaujala Vás některá naše prohlídka? Nečekejte a rezervujte si prohlídku zámku dopředu!

Nakupujte online Kontaktujte nás online

Pokud si žádáte rychlejší odpovědi nebo jste již na cestě k nám na zámek Loučeň?

Svatby na zámku Svatba na zámku

Zámek Loučeň je svou romantickou scenérií a překrásným anglickým parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb v pohádkovém prostředí.

Více informací
Gastronomie Gastronomie

Součástí každého výletu nebo pobytu musí být dobré jídlo, jinak zážitek nebude dokonalý. A my, Češi, velmi dobře víme, že láska prochází žaludkem. Při Vaší návštěvě u nás na zámku můžete od rána do večera baštit a vyzkoušet naše "osvěžovny".

Více informací
Firemní eventy Firemní eventy

Konference, semináře nebo prezentace pro obchodní partnery. Firemní porady, incentivní programy a teambuildingové akce, které spojují pracovní část výjezdu s volnočasovými aktivitami a motivačními a pobídkovými prvky.

Více informací
Školná výlety Školní výlety

Můžete k nám přijet po celý školní rok a vybrat si ze široké nabídky pro školy. Jakmile tedy budete plánovat „kam na školní výlet“, nebo „kam na zajímavou exkurzi“, prostudujte naše nápady připravené právě pro školní a předškolní děti.

Více informací